Як порізати цибулю.

Лук є одним з найпопулярніших овочів, який використовують господині при приготуванні тих чи інших страв. Але від того, як він порізаний, залежить не тільки зовнішній вигляд, але і смак приготованого блюда.
Інструкція
1
Для різання цибулі вам знадобиться гострий овочевий ніж.
2
Спочатку очистимо цибулину. Відріжте хвостик цибулини і починайте отслаивать шкірку і зовнішній шар цибулі смужками по напрямку до кореня. Можна також очистити цибулю, злегка пом'явши його в руці, щоб лушпиння відійшла від цибулини. Господині радить і ще один спосіб очищення цибулини: замочіть цибулю на 10 хвилин у воді, лусочки намокнуть і почнуть легко зніматися.
3
Як нарізати цибулю кубікамі.Разрежьте цибулину навпіл. Покладіть кожну з половинок на дошку плоскою стороною вниз. Наріжте цибулю на поперечні частини півкільцями і потім ріжте їх уздовж. Так виходять цибулинні кубики.
4
Як різати цибулю полукольцамі.Для цього розріжте цибулину вздовж і наріжте його поперек. Потім отримані півкільця розділіть руками. А для того, щоб отримати кільця цибулі, необхідно розрізати круглу цибулину, утримуючи його руками.
5
Як дрібно нашаткувати лук.Іногда для салату доводиться дуже дрібно нарізати цибулю. Якщо у вас немає кухонного комбайна, то цілком реально впоратися з цим вручну. Розділіть цибулину навпіл, при цьому не зрізуючи кінчик лука. Зробіть вертикальні, а потім горизонтальні надрізи, щільно тримаючи кореневої шматочок рукою.
6
Щоб крупно порізати цибулю, потрібно зробити по кілька великих розрізів уздовж і поперек цибулини.
Корисна порада
Чи не ріжте цибулю на занадто дрібні шматочки, якщо ви будете гасити або варити його, він просто розчиниться. В салат ж краще не класти великі шматки цибулі. Бажаніше різати цибулину, змочуючи ніж водою, тоді очі не будуть слезіться.Для того щоб не розплакатися, перед тим як різати цибулю, помістіть його в холодильник або в морозілку.Также можна посипати обробну дошку сіллю, краще крупной.Лук є профілактичним засобом від грипу та застуди. Дуже корисно дихати парами лука, особливо дітям.