Як запустити віртуальний диск. Який програмою відкрити віртуальний диск.

Сьогодні у користувачів сучасних операційних систем з'явилася можливість створювати копії дисків , зберігаючи їх на локальному диску. Для чого це робиться? По-перше, поверхня CD/DVD-диска залишається цілою, а також не з'являються подряпини, по-друге, читання з локального диска відбувається з більшою швидкістю, ніж ніж із гнучкого диска. Для запуску віртуального диска необхідно використовувати спеціальні програми.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Alcohol 120%.
Інструкція
1
Для відкриття і запуску віртуального диска вам буде потрібно не тільки програма, яка здатна читати віртуальні диски, але й самі файли, які містять образ такого диска. Звідки беруться ці диски? Їх створюють за допомогою деяких програм, вищевказана програма підходить, як для створення, так і для читання такого типу дисків . Образ диска можна створити самому або скопіювати з будь-якого джерела інформації (інтернет, комп'ютер одного і т.д.).
2
Скачайте програму Alcohol 120%. Ця програма не безкоштовна, тому вам доведеться оплатити роботу розробників цієї програми. Після активації цієї програми, можна приступити до налаштування основних параметрів. Вам необхідно створити віртуальний диск. У цій програмі є можливість створення великої кількості віртуальних дисків . Будь-яка вільна буква імені диска в системі може стати віртуальним диском, наприклад, буква Z, X, Y, M, N і т.д.
3
У головному вікні програми натисніть посилання «Віртуальний диск». У вікні виставте кількість віртуальних дисків , для початку вам знадобиться всього один диск, тому в поле «Число віртуальних дисків " встановіть значення «1», потім натисніть кнопку «ОК» . Через деякий час в папці «Мій комп'ютер» ви виявите поява нового CD/DVD-диска, це і є новий віртуальний диск.
4
Після створення віртуального диска необхідно відкрити файл, що належить образу диска. Натисніть верхнє меню «Файл», виберіть пункт «Відкрити». У вікні, знайдіть файл образу диска та натисніть кнопку «ОК».
5
У головному вікні програми з'явиться рядок з назвою доданого вами образу диска. Натисніть правою кнопкою миші на образі, виберіть пункт «Змонтувати на пристрій», потім виберіть нещодавно створений віртуальний диск. Через кілька секунд на екрані з'явиться вікно автозавантаження диска, а це означає, що монтування образу диска пройшло успішно.
Деякі види файлів, що зберігаються в спеціальних форматах, можна відкрити, тільки змонтувавши їх образи на віртуальний диск. Для відкриття подібного роду дисків потрібно провести ряд операцій із застосуванням емулятора.
Інструкція
1
Перш ніж відкрити віртуальний диск з потрібною програмою, відео-, аудіо-файлом, необхідно, по-перше, цей віртуальний диск створити, а по-друге, змонтувати на нього знадобиться вам програму або файл у вигляді образу. Напевно, найпоширенішою і простий в експлуатації програмою, використовуваної з цими цілями, є Alcohol 120%.
2
У головному вікні цієї програми після її запуску виберете курсором мишки в лівій вертикальній панелі, що має назву «Налаштування», розділ «Віртуальний диск». Натисніть на нього. З'явиться нове функціональне вікно.
3
Вкажіть в цьому новому вікні таке число віртуальних дисків, яке вам потрібно (по числу програм або файлів), і натисніть кнопку «ОК». У вас на робочому полі папки «Мій комп'ютер» стане видний ярлик нового віртуального диска (якщо ви створили один диск) під ім'ям «DVD-дисковод (V :)».
4
На віртуальний диск вмонтовуйте образ файлу, який дуже важливо створити без помилок. Для цього в головному вікні запущеної програми Alcohol 120% виберете курсором мишки в лівій вертикальній панелі операцію «Створення образу». Кликнете на неї. З'явиться нове функціональне вікно.
5
Потім натисніть в новому вікні командну кнопку «Далі». У черговому вікні подивіться, чи вистачить вам місця для розміщення способу на потрібному локальному диску (C :, D: чи ін.). Виберете диск або папку, куди копіювати, і натисніть на розташовану внизу вікна кнопку «Старт». Образ через якийсь час буде готовий.
6
Далі файловий образ певного формату (наприклад iso, mdf, mds, ccd або ін.), Який ви хочете відкрити шляхом монтування його на віртуальний диск, відкриваєте наступним чином: наводите курсор на значок створеного віртуального диска, клікаєте по ньому правою кнопкою мишки, вибираєте в контекстному меню пункт «Змонтувати образ». Далі тиснете на пункт «Відкрити» і вибираєте потрібний вам образ за допомогою наведення на нього курсору і команди «Відкрити» у вікні.
7
Після цього обраний вами образ файлу монтується автоматично на віртуальний диск, і стає доступний для запуску.