Як відкрити бізнес у торгівлі.

Торговий бізнес - один з найрентабельніших. Іноді повний цикл операцій від пошуку постачальника і придбання товару до збуту його замовнику може зайняти всього один день. Але цей бізнес має досить високий коефіцієнт ризиків. Відкриваючи власну справу в торгівлі, необхідно бути до них готовим.
Вам знадобиться
  • -маркетингові исследования;
  • -Бизнес-план;
  • -Помещение;
  • -Персонал;
  • -Продукция.
Інструкція
1
Проведіть маркетингові дослідження, які покажуть бізнес -ситуація в обраній вами торгової ніші. Вона може значно відрізнятися від регіону до регіону. Якщо прийняли рішення розвивати оптовий торговий бізнес і вибрали промислові підприємства в якості кінцевих покупців, діяти необхідно «від протилежного».
2
Проаналізуйте, що виробляють в вашому регіоні, зупиніть вибір на найперспективнішою з погляду ринку продукції. Далі вирішите, де вона буде найбільш затребувана. Обов'язково візьміть до відома наявність прямого вантажного сполучення з місцем дислокації кінцевого споживача. На основі цієї інформації складіть бізнес -план.
3
Передбачите в бізнес -план розділи, присвячені закупівель, зберігання, просуванню і збуту. Також обов'язково прорахуйте можливі ризики. Приймайте до уваги не тільки ті з них, які пов'язані з вашим бізнес -Процес, але і загальноекономічні. До них можуть ставитися і зросла інфляція, і зниження курсу валют, і зростання цін на закупівельне сировину, внаслідок цього - зростання цін на продукцію, придбану вами.
4
Складіть фінансовий план майбутньої торгової компанії. Якщо збираєтеся починати справу, вдаючись до позик, він повинен містити інвестиційну частину. У ній необхідно надати інформацію про способи повернення кредиту та привести фінансову модель бізнес а, в якій будуть враховані постійні та змінні витрати, а також прихід грошових коштів.
5
Вирішіть, де повинен розміщуватися ваш склад. Зрозуміло, це не відноситься до торгового бізнес у, який передбачає лише пошук покупців, тобто роботу зі складу постачальника. Але якщо все ж складські приміщення вам потрібні, при їх виборі керуйтеся наявністю зручних під'їзних шляхів. Коли мова йде про невеликі партії малогабаритного товару - достатньо наявності автомобільних доріг. У випадку, якщо збираєтеся торгувати великим оптом або ваш товар ніяк не підходить під епітет «малогабаритний» - шукайте приміщення з залізничними шляхами, що ведуть до нього.
6
Найміть персонал. Кількість працівників залежить виключно від штатного розкладу, розробленого під потреби конкретного торгового бізнес а. Якщо є можливість, якусь частину бізнес -процесів краще віддати на аутсорсинг стороннім компаніям. На сьогоднішній день це набагато вигідніше. Наприклад, передати в управління ви можете таку функцію, як бухгалтерський облік.