Як витягти образ диска.

Образ диска - це файл (або набір файлів), який містить максимально точну копію даних і структуру їх розміщення на будь-якому носії. Файли образів і супутні їм файли мають розширення iso, nrg, mdf, mds, bin, cue, ccd, img, sub і т.д. Щоб витягти (зазвичай кажуть «змонтувати») образ диска з таких файлів треба скористатися будь-якої спеціально для цього призначеною програмою.
Інструкція
1
Підбирати програму для монтування образу диска потрібно виходячи з того, як ви збираєтеся його використовувати. Як правило, в ньому міститься копія якого-небудь CD або DVD- диска. Якщо вам потрібно витягти образ для того, щоб створити такий же знімний диск CD/DVD, то треба шукати програму, яка вміє записувати образ на носії. Є інший тип програм - вони створюють віртуальний диск і монтують образ на цей віртуальний носій. Комп'ютер не бачить різниці між таким віртуальним пристроєм і звичайним пристроєм читання CD/DVD. Одна з таких програм називається Daemon Tools. Нижче наведена послідовність дій при використанні цієї програми.
2
Запустіть програму Daemon Tools і в треї з'явиться її значок - клацніть іконку правою кнопкою миші, щоб відкрити контекстне меню.
3
Розкрийте розділ «Virtual CD/DVD-ROM». У ньому міститься всього один пункт - «Установка кількості приводів». Навівши на нього курсор, ви отримаєте можливість вибрати число створюваних віртуальних пристроїв. Для монтування одного образу диска цілком достатньо одного пристрою - клацніть відповідний пункт, і на екрані ненадовго з'явиться табличка з написом «Оновлення віртуальних образів». Після цього в Провіднику Windows додасться ще один зовнішній диск.
4
Клацніть ще раз іконку програми в треї правою кнопкою і розкрийте той же самий розділ «Virtual CD/DVD-ROM» - тепер у ньому буде вже два пункти. Наведіть курсор на той, який починається зі слів «Привід 0 ...» і виберіть у списку, що розкрився рядок «Монтувати образ». В результаті відкриється діалог пошуку і відкриття файлу.
5
Знайдіть у вашому комп'ютері образ диска, який потрібно змонтувати, і натисніть кнопку «Відкрити». Кілька секунд потрібно програмі для монтування обраного способу і після цього відбудеться те, що сталося б, якби ви вставили в пристрій читання дисків звичайний диск. Як правило, при цьому автоматично запускається меню вибору подальших дій з диском, образ якого ви змонтували.