Як вивести плями від фарби для волосся. Як вивести Петні від фарби для волосся на килимі.

Багато жінок фарбують волосся самостійно вдома. Це зручно і швидко. Але часто буває, що фарба для волосся залишає плями на одязі або меблів. А деколи сліди фарби залишаються і на вашій власній шкірі.
Вам знадобиться
  • - жирний крем або вазелін;
  • - ватяні диски;
  • - лосьйон для зняття макіяжу;
  • - рослинне масло;
  • - спирт;
  • - живильний крем;
  • - миючий засіб;
  • - губка, -гліцерін.
Інструкція
1
Щоб фарба не офарбила шкірний покрив необхідно просто перед фарбуванням нанести на місця поруч з волоссям шар жирного крему або вазеліну. Фарба не вбереться, і після процедури вам потрібно буде просто витерти крем з чола, скронь і шиї (основні місця, де залишаються небажані плями).
2
Якщо ж фарба все-таки залишилася, то її можна видалити спеціальним призначеним саме для цього засобом, який продається в салонах або магазинах професійних перукарів. Якщо у вас немає такого засобу, то спробуйте відтерти її лосьйоном для зняття макіяжу. Можна спробувати протерти ватним диском, змоченим в рослинному маслі, але це не завжди ефективно.
3
Як не дивно, вам допоможе впоратися з проблемою зубна паста. Видавіть її на ватний диск і гарненько протріть забруднені місця. Зазвичай плями легко видаляються, і шкіра при цьому не отримує роздратування. Протирати потрібно кілька разів, але намагайтеся не розтягувати занадто сильно шкіру.
4
Також видаляє подібні плями звичайний спирт. Але не забувайте, що спирт сушить шкіру, і навіть може обпекти її, тому змочуйте шкіру обережно, а після досягнення потрібного результату нанесіть живильний крем.
5
Якщо фарба потрапила на одяг, зніміть її і потримайте під струменем холодної води, поки пляма не перестане бути помітним. Потім капніть на пляму будь миючий засіб - порошок, наприклад, і заперіть за допомогою губки. Після цього виперіть як звичайно і погладьте.
6
С плями ми на меблів поступите так само. Тільки замість струменя води доведеться скористатися губкою, змоченою у воді. Потрібно довго промивати забруднене місце, віджимаючи губку, поки пляма не зникне. Потім залишити висихати.
7
Пляма від фарби можна видалити також за допомогою губки, змоченою в холодній воді, промокайте доти, поки пляма не зблідне. Потім візьміть гліцерин і капніть на місце плями декілька крапель. Розітріть по всій поверхні плями і ретельно промийте губкою. Потім потрібно змішати кілька крапель п'ятивідсоткового розчину звичайної кухонної солі з декількома краплями оцту і протріть цим складом місце плями. Після цього виперіть річ.