Як оновити драйвер для монітора. Як оновити екранні драйвера.

Будь-яке апаратне забезпечення працює за підтримки системи драйверів цих пристроїв. З часом будь-який драйвер може застаріти, т.к. практично кожен місяць виходять нові версії драйверів . Для поновлення драйверів пристроїв можна використовувати спеціальні комплекти драйверів , які випускаються на гнучких дисках або завантажувати оновлення драйверів за допомогою спеціального програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Driver Genius Professional.
Інструкція
1
Дана програма дозволяє перевіряти операційну систему в цілях виявлення застарілих драйверів , також вона пропонує автоматично провести оновлення драйверів для будь-якого пристрою системи. Цікавою особливістю програми є впізнання пристроїв, драйвера для яких так і не були встановлені до цього моменту. Також можна виділити можливість збереження поточних драйверів системи, які можна встановити при подальших переустановлення операційної системи.
2
Перш за все, необхідно скачати програму. Воно набула широкого поширення, тому проблем при пошуку у вас не виникне. Програма поширюється не безкоштовно. Не забудьте зареєструвати і оплатити програму. Та сума, яка буде витрачена на оплату ліцензійної версії програми, з лишком окупить всі ваші витрати. Якщо купувати комплект драйверів окремо, особливо для декількох комп'ютерів, сума виявиться значною більшою порівняно з оплатою ліцензії цієї програми.
3
При запуску програми відбувається запит до сервера на наявність оновлень баз драйверів , а також версії програми. Версію програми не обов'язково оновлювати, а бази даних драйверів оновити варто. При запуску програми перед вами з'явиться невелике вікно з пропозицією провести перевірку комп'ютера, натисніть кнопку перевірки. Після деякого очікування закінчення перевірки в головному вікні програми з'явиться список пристроїв, поновлення драйверів яких необхідно зробити найближчим часом.
4
За замовчуванням програма автоматично відзначає всі пункти списку, але ви можете залишити тільки необхідні пристрої, драйвера яких будуть оновлені. В нашому випадку вам потрібно оновити драйвер монітора, який йде комплектом з драйверами для відеоадаптера, виділіть цей елемент списку і натисніть кнопку «Далі». У новому вікні виберіть пристрій і натисніть кнопку «Завантажити все», якщо завантажень буде декілька або кнопку «Завантажити», якщо ви плануєте оновити тільки один драйвер.
5
Після завантаження драйвера необхідно викликати вікно налаштувань монітора. Натисніть правою кнопкою миші на робочому столі, виберіть пункт «Властивості», потім перейдіть до вкладки «Параметри» і натисніть кнопку «Додатково».
6
У вікні, перейдіть в кладці «Монітор» і натисніть кнопку «Властивості». У новому вікні перейдіть до вкладки «Драйвер» і натисніть кнопку «Оновити».
7
У вікні «Майстер оновлення устаткування» встановіть перемикач на пункті «Установка з вказаного місця» і натисніть кнопку «Далі». Активуйте елемент «Включити наступне місце пошуку», потім натисніть кнопку «Огляд» і вкажіть папку, в яку ви завантажили недавно скачаний драйвер монітора. Натисніть кнопку «ОК», потім кнопку «Далі».
8
Після закінчення оновлення драйвера монітора натисніть кнопку «Готово» і перезавантажте комп'ютер.