Як зробити тумбу для телевізора. Як зробити тв тумбу самому.

Меблі, зроблену своїми руками, приємно показати друзям, а яке дивне почуття відвідує нас кожен раз, коли ми користуємося такими речами. І не потрібно обов'язково бути столяром по професії або йти на спеціальні курси, щоб робити самостійно предмети домашньої обстановки. Наприклад, тумбу під телевізор не так вже й складно виготовити, маючи під рукою мінімальний набір інструментів.
Інструкція
1
Намалюйте шаблони тумби на аркуші ватману або скористайтесь програмою-проектувальником для меблевиків, наприклад, Woody2 або «Базис-мебляр». За накресленим шаблонами виріжте шаблони для основних деталей тумби з шматків будь-якого старого і непотрібного деревного матеріалу. Аналогічно підготуйте шаблони для опорних деталей.
2
З невеликим припуском по паперовому шаблоном виріжте з якісного деревного матеріалу заготовки для самих деталей. Накладіть дерев'яний шаблон на заготовку, зафіксуйте його струбцинами і обробіть заготовку ручним фрезером, а потім спеціальною шлифмашинкой. Якщо немає ні того, ні іншого, то зачищайте деталі за допомогою звичайного дерев'яного бруска з набитою на нього грубозернистої шкіркою. Після цього, краї деталей тумби будуть гладкими і рівними. Обробіть опорні деталі тумби і прикріпіть їх до нижньої частини виробу за допомогою саморізів і клею.
3
Ретельно обробіть всі деталі тумби морилкою. Дайте деталям висохнути. Розмітьте полки і бічні стінки, просвердлите в них отвори для кріплення. Якщо ви зовсім недосвідчені в столярній справі, то свердління отворів найкраще замовляти в якій-небудь меблевої компанії, проте тоді вам доведеться надати їм креслення, де вказано точне місце розташування отворів під кріплення.
4
Візьміть кромку для меблів, обклеювати деталі через папір, як нагревающего приладу використовуючи праску - найбільш простий спосіб. Папір необхідна для захисту крайки від перегріву і від появи в ній бульбашок. Для того, щоб позбутися від дрібних нерівностей після обклеювання деталей кромкою і з'єднати її з деталями ще міцніше, візьміть звичайний ніж, притисніть його до поверхні кромки під гострим кутом і акуратно проведіть уздовж всієї кромки. На поверхню самої деталі краще покласти аркуш паперу, щоб не допустити появи подряпин. Щоб остаточно вирівняти зріз, скористайтеся бруском з дрібною шкуркою. Після цього скріпіть готові деталі тумби за допомогою, наприклад, конфирматов або ексцентрикових стяжок.
Якщо ви купили акваріум, щоб завести вдома рибок, або тільки збираєтеся його купити, подумайте про те, де він буде стояти. Непогано буде спочатку Купити для акваріума тумбу. На ній буде стояти акваріум, а в ній - зберігатися корм і потрібні для риб предмети. Тільки чи варто витрачати гроші ще й на тумбочку? Спробуйте зробити її самі з того, що є під рукою.
Інструкція
1
ДСП (деревно-стружкова плита). Благо, знайти його неважко. Візьміть стільницю від старої кухонної тумби, дверцята й поличку від старої шафи, дерев'яні брусочки і шпаклівку, нітрофарби. Інструменти приготуйте наступні: ручна циркулярна пила, ножівка, дриль зі свердлами, наждачний папір, кілька шурупів.
2
Поличка від старої шафи буде верхній частині вашої нової тумбочки. Ламінат з дверцят шафи піде на боковини і лицьову сторону тумби. Підставою тумби стане шматок ДСП з стільниці. Для того щоб тумбочка була стійкою, підстава потрібно зробити широким. Виходячи з приблизною висоти тумби в 65 см, підберіть такі габарити підстави, щоб тумба у вас стояла, що називається, монолітно. Всі деталі вирізаються із заготовок за допомогою ручної циркулярної пилки. Подекуди може придатися ножівка.
3
Стінки тумби, верхню, нижню і лицьову боку скріпіть між собою при допомозі шурупів, угвинчується в брусочки. Після скріплення всіх складових тумби, обробіть її поверхню наждачним папером, потім застосуєте спеціальну шпаклівку по дереву. Покладіть спочатку один шар, потім знову зашкурити поверхню, а слідом нанесіть другий шар шпаклівки.
4
Далі все це потрібно залишити сохнути приблизно на добу. Після остаточного висихання тумбочку знову потрібно зачистити наждачним папером, після чого обдути її струменем повітря (бажано) або змахнути пил широким пензлем або ганчірочкою.
5
Тепер тумба готова до фарбування. Візьміть нітрофарбу і нанесіть на поверхню тумби в два шари. Роботи з виготовлення тумби для акваріума займуть у вас приблизно дві доби разом з висиханням фарби і шпаклівки.
Корисна порада
Якщо верхня частина тумбочки виявиться злегка нерівній, Покладіть на неї міцне скло - сталініт. Посадити його слід на силікон. Але така поверхня занадто слизька для скляного акваріума, тому встановіть на сталініт тонкий дрібнозернистий пінопласт, на який вже можна ставити акваріум, не боячись, що він зісковзне з тумбочки.