Як мити волосся рідше.

Володарі волосся жирного типу відчувають масу труднощів, адже локони постійно виглядають не свіжими і обтяжені. Тому голову доводиться мити щодня, що не завжди зручно. Щоб рідше мити волосся, потрібно правильно за ними доглядати.
Вам знадобиться
  • - шампунь для жирного типу волосся;
  • - лимон;
  • - вода;
  • - хна;
  • - гірчичний порошок ;
  • - нежирні вершки;
  • - фен.
Інструкція
1
Використовуйте тільки спеціальні засоби, які розроблені для жирного волосся. Вони краще очищають від шкірного жиру та інших забруднень. Наносити бальзам-ополіскувач небажано, від нього волосся швидше жирніє. Шампунь намагайтеся ретельно вмассіровать в коріння волосся і шкіру голови, після чого трохи почекайте і змийте під проточною теплою водою.
2
Добре підсушує шкіру і перешкоджає виділенню жиру лимонний сік. Розведіть навпіл сік одного лимона з водою, просочіть волосся біля коріння і почекайте 15-20 хвилин. Змивайте сік теплою водою, використовувати шампунь необов'язково.
3
Маски з гірчичного порошку надають сприятливий вплив на волосся, які схильні до швидкого забруднення. Змішайте чайну ложку гірчиці з 50 мл нежирних вершків. Нанесіть маску на всю довжину волосся, але особливу увагу приділіть коріння. Потримайте близько 30 хвилин. Не бійтеся, сильного печіння не буде, хіба легке відчуття тепла. Якщо у вас чутлива шкіра, то краще відмовтеся від цієї процедури.
4
Купіть в аптеці безбарвну хну. Розведіть її в мисці теплою водою до утворення густої кашки. Нанесіть суміш на волосся і потримайте 40-60 хвилин. Ретельно промийте голову. Правда, змивається хна досить важко, тому краще використовуйте шампунь після її застосування.
5
Іноді проблема швидкого забруднення волосся криється в температурі води. Чим вона вища, тим сильніше стимулюються сальні залози і починають активно працювати. Якщо ви не можете відмити волосся в прохолодній воді, використовуйте гарячу, але обов'язково обполіскуйте в трохи теплою.
6
При сушінні феном волосся довше залишаються чистими, але необхідно включати потік холодного повітря. При природному висиханні не тріть волосся занадто сильно рушником, від цього активність сальних залоз теж зростає.
7
Якщо вам нічого не допомагає, просто змиріться з тим, що мити голову потрібно часто. Але в цьому випадку, купуйте спеціальний шампунь, але якому написано, що він підходить для щоденного використання.