Як домогтися русявого кольору волосся. Як з чорного домогтися русявого.

Все залежить від того, якого кольору ваші волосся на даний момент. Зрозуміло, що власницям шевелюри світлих відтінків - простіше, а от брюнеткам доведеться неабияк потрудитися над досягненням гарного результату.
Інструкція
1
Почніть з вибору фарби. Мається на увазі не якась певна фірма, а колірна гамма кошти. На упаковці будь-якої фарби або в спеціальному, що додається каталозі є схема кольорів. У ньому з одного боку вказаний ваш вихідний колір, а з іншого - результат, який повинен вийти після застосування даного засобу до нинішнього відтінку. При цьому не варто наївно вважати, що з чорних, як смола, волосся, після нанесення «чудо-фарби», тут же вийде карколомний попелясто-русявий колір.
2
Пам'ятайте, що перед фарбуванням голову не бажано мити два-три дні, тоді фарба краще вбирається в структуру волосся незалежно від того, який відтінок вам необхідний. Також, перед фарбуванням, краще підстрижіть посічені кінці і надайте форму зачісці, щоб витрата фарби був мінімальним. Якщо ви зовсім недавно зробили собі «хімію», то почекайте 2-3 тижні, щоб не перепалити і без того ослаблені хімікатами волосся. А головне - ні в якому разі не перетримуйте засіб більш терміну, зазначеного на упаковці.
3
Якщо ваші волосся темного відтінку, то, щоб домогтися русявого кольору , доведеться попередньо освітлити їх. Для цього існує спеціальна біла хна або фарба. Пам'ятайте, що волосся біля коріння завжди знебарвлюються швидше, ніж на кінцях, тому починайте наносити засіб саме з них. Тепер, коли ваша шевелюра набула більш світлий відтінок (або, якщо ви спочатку були блондинкою), можете приступати до отримання безпосередньо русявого кольору . Але бажано це робити не в той же день, а через два-три. Наносите фарбу за описаною вище схемою: спочатку на кінчики, потім на корені. Пам'ятайте, що бажаний відтінок не обов'язково може вийти з першого разу. Не турбуйтеся, це нормально. Просто повторіть процедуру через кілька днів.
Русий колір є, мабуть, найпоширенішим натуральним відтінком волосся російських дівчат. Однак ще зовсім в юності багато експериментують з кольором шевелюри, фарбують волосся в темніший відтінок, або, навпаки, в блонд - а пізніше намагаються повернути початковий русявий колір. Як же домогтися гарного русявого кольору волосся? Спробуємо розібратися.
Інструкція
1
Проконсультуйтеся з хорошим парікмахером.Ви багато років знебарвлювали волосся або, навпаки, постійно фарбували їх в чорний або темно-каштановий колір, але тепер вирішили, що хочете русявий колір волосся? Майте на увазі, що домогтися гарного русявого кольору , схожого на натуральний, не легше, ніж, наприклад, прибрати з знебарвленого волосся «ефект жовтизни». Тому весь процес обов'язково повинен проходити за участю професіонала. Перукар підбере спосіб фарбування залежно від структури і стану вашого волосся, порекомендує підходящі маски, бальзами та інші засоби для догляду після фарбування.
2
Зробіть змивку волос.Смивка - це спеціальний склад, за допомогою якого можна видалити з волосся невдалу фарбу і в окремих випадках навіть повернути шевелюрі природний відтінок. Якщо у вас пошкоджені, посічене волосся, або якщо ви часто проводите фарбування, змивку слід робити не самостійно, а в салоні. Будь-яка хімічна речовина - це стрес для волосся, і тому необхідно, щоб після процесу змивки волосся отримали необхідний догляд.
3
Підберіть відповідний оттенок.Светло-русявий, темно-русявий, попелясто-русявий, натуральний русявий - ось лише деякі відтінки, які пропонують в «русою» палітрі виробники фарб для волосся. Порадьтеся з фахівцем і виберіть той, який підійде до вашого відтінку шкіри і типу зовнішності. Фарбування також слід проводити в салоні, через кілька тижнів після процедури змивки. А після фарбування обов'язково потрібен посилений догляд - для того, щоб ваше волосся засяяли.