Як в'язати лебедів.

Ви коли-небудь думали про те, що можна пов'язати з допомогою гачка, щоб здивувати і близьких, і знайомих? А як вам ідея щодо лебединого озера? Якщо ви трохи володієте технікою в'язання гачком, то можете спробувати пов'язати лебедя або декілька лебедів .
Вам знадобиться
  • Нитки для в'язання «Ірис» або «Лілія», гачок №2, ножиці, вата, невеликий шматок дроту, щоб зігнути шию лебедя.
Інструкція
1
В'язання почніть з крил лебедя. Два крила в'яжуться за однією схемою. Набираєте 18 повітряних петель. Далі одна петля підйому і перший ряд в'яжете стовпчиками без накиду. Другий і третій ряд в'яжете, чи не довязивая 2 стовпчики. І так далі через кожні два ряди забираєте по два стовпчики без накиду. У результаті повинно вийти 9 рядів. Зв'яжіть два таких крила.
2
Далі в'яжете тіло лебедя. Наберіть 42 повітряні петлі. Перший ряд пров'яжіть стовпчиками без накиду. Після чого в'яжете одну повітряну петлю для підйому, а в другому ряду не довязивайте 2 стовпчики без накиду. Далі залишаєте недов'язаний по 2 стовпчики через кожні 2 ряди, щоб в результаті вийшло 10 рядів. Потім пров'язуйте 3 повітряні петлі підйому і плюс ще дві петлі (всього 5). Пропускаєте один стовпчик без накиду попереднього ряду і і в другій стовпчик пров'язуйте стовпчик з накидом. Потім робите 2 повітряні петлі і стовпчик з накидом. Повторюйте цей раппорт до кінця ряду.
3
Щоб зв'язати шию, наберіть 17 повітряних петель плюс одну петлю для підйому. Чотири ряди в'яжіть стовпчиками без накиду. Закріпіть нитку і до бічної сторони приєднаєте помаранчеву ніть.1-й ряд в'яжете так: 4 стовпчика без накіда.2-й ряд - 2 стовпчики без накиду, пропускаючи по одному стовпчику попереднього ряду. З бічної сторони зшийте краю в'язання потайним швом і вставте дріт за розміром лебединої шиї.
4
Всі деталі готові. Залишилося тільки зібрати лебедя. Для цього складіть тулуб лебедя навпіл і зшийте також як і шию потайним швом. Попередньо набийте тулуб ватою. Акуратно пришийте крила до боків лебедя. Щоб шия трималася прямо і не завалювалася набік, можна кінець дроту (остов шиї) увіткнути в шматочок пінопласту. А пінопласт вкласти в тіло лебедя. Потім акуратно і міцно швіть шию в тулуб. тепер ваш лебідь готовий.
Зверніть увагу
Ви можете зіткнутися з таким, що ваш лебідь, не дивлячись на всі ваші зусилля, все одно буде падати. У такому випадку вам доведеться його трохи змінити. Розкроїте основу і ушийте туди маленький гурток, пов'язаний стовпчиками без накиду.
Корисна порада
Щоб лебідь вийшов більш стійким, зробіть його підставу плоским. Колір дзьоба може бути не тільки помаранчевим, але і чорним, або іншого кольору за бажанням автора лебедя.
В'язання гачком досить різноманітно. Гачком можна пов'язати все: від одягу і прикраси для неї, до декоративних обробок різних предметів, таких як іграшки, рамочки, прихватки, серветки, скатертини, подушки і багато, багато іншого. Спробуйте пов'язати гачком невеликого лебедя.
Інструкція
1
Спочатку зв'яжемо голову і шию, як саму легку деталь. Зв'яжіть ланцюжок з 17 повітряних петель і плюс 1 для підйому ряду.
2
Білій ниткою пров'яжіть 4 ряди стовпчиком без накиду, повертайте виріб в кінці ряду і починайте новий ряд з повітряної петлі. Шия готова.
3
Відірвіть білу нитку і прикріпіть червону для дзьоба, пров'яжіть 1 ряд повітряними петлями плюс чотири стовпчики без накиду, другий ряд - два стовпчики без накиду і зшийте кінці червоних рядів так, щоб вийшло кругове в'язання, сформуйте дзьоб.
4
Вкладіть дріт і виведіть вигин шиї. Хоча і без дроту шия буде нахилена.
5
Пришийте оченята-намистинки чорною ниткою і поки відкладіть голову.
6
Почніть в'язати крила. В'язання почніть з ланцюжка з 18 повітряних петель, плюс 1 повітряна петля для підйому ряду. Крила потрібно в'язати в підставі стовпчиків попереднього ряду. Тобто, косичка повинна розташовуватися зовні, а крило буде зменшуватися у висоту і придбає рельєфність.
7
Наступним етапом в'яжеться тіло лебедя. В'яжіть також як крила, але трохи крупніше. В'язання також почніть з ланцюжка з 42 повітряних петель плюс одна. Останній ряд завершується кільцем заготовку тушки, він буде нижньою частиною тіла пташки, своєрідним постаментом.
8
Зберіть виріб. Акуратно зшийте краю. Частково зшийте верхню частину. Помістіть в решту дірочку шию, регулюйте довжину на свій розсуд, і набийте тіло синтепоном. Кінці ниток сховайте всередині тіла, або виведіть вниз, щоб надалі закріпити на якому-небудь виробі. Далі пришиваємо обидва крила. Лебідь готовий.