Як надрукувати дві сторінки на одній.

Текстовий редактор Microsoft Word має вбудовані можливості для різних способів розміщення тексту на аркушах паперу. Крім використання колонок і книжкових шаблонів, є і варіанти приміщення двох сторінок поруч один з дружкою в горизонтальній або вертикальній площині.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор Microsoft Word
Інструкція
1
Відкрийте в текстовому редакторі документ, сторінки якого треба розмістити по дві на аркуші - відповідний діалог запускається натисканням клавіш CTRL + O.
2
Перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки » і розкрийте список, що випадає на піктограмі з написом «Поля» - вона поміщена тут в секцію «Параметри сторінки ». Самий нижній пункт у цьому списку називається «Настроювані поля» - клацніть його. Таким способом відкривається вікно з більш повним набором налаштувань параметрів сторінки .
3
Оберіть спосіб розміщення сторінок на аркуші паперу. Вкладка «Поля», яка відкривається за замовчуванням, розділена на кілька секцій. У секції «Орієнтація» вміщено два варіанти розташування сторінок на аркуші паперу - книжкова й альбомна (або портретна та ландшафтна). Якщо вам потрібно розмістити дві сторінки поруч, то клацніть варіант «альбомна», якщо одну над іншою - залиште «книжкова».
4
Знайдіть у секції «Сторінки» випадає список, поміщений навпроти напису «кілька сторінок». Розкрийте його і виберіть рядок «дві сторінки на аркуші». При цьому в секції «Поля», яка поміщена перша на цій кладці, відбудуться зміни в назвах налаштувань - встановіть потрібні значення відступів від країв листа і між сторінками на цьому аркуші.
5
За умовчанням в настройках для друку обраний формат A4. Якщо ви збираєтеся використовувати для друку двох сторінок на аркуші інший формат, то перейдіть на вкладку «Размер бумаги» і виберіть потрібний формат в самому верхньому випадаючому списку.
6
Натисніть кнопку «OK», коли всі настройки форматування буде встановлено.
7
У більш ранніх, ніж Microsoft Word 2007 версіях цього редактора доступ до всіх перерахованих налаштувань відкривається вибором пункту «Параметри сторінки » в розділі меню «Файл».