Як замовити товар в інтернет-магазині.

Іноді обставини складаються таким чином, що виникає необхідність замовити товар в інтернет- магазині . Наприклад, мова може йти про галузеві книгах, виданих невеликими тиражами і мають високу вартість, зважаючи якій роздрібним магазинам невигідно тримати такі книги на полицях, чекаючи покупців. Або про продукти харчування, якщо справа стосується зайнятих людей, а також людей з обмеженими можливостями. На сьогоднішній день через інтернет купуються і багато інших товар и.
Вам знадобиться
  • -Комп'ютер;
  • -інтернет;
  • -інтернет-магазин.
Інструкція
1
Проаналізуйте пропозиції інтернет-магазинів, що пропонують Вас товар . Для покупки продуктів харчування щоденного попиту і великогабаритної техніки необхідно виключити ресурси з інших регіонів. Для інших товар ов - уточнити, чи є у цих магазинів поштова доставка. У великих містах більшість компаній, що спеціалізуються на інтернет-торгівлі, передбачають доставку кур'єром, а у випадку замовлення продуктів харчування щоденного попиту - тільки її.
2
Зареєструйтеся, ввівши свої справжні дані. Багато хто з нас побоюються залишати в інтернеті телефон і домашню адресу, але при замовленні товар а через інтернет-магазин - це обов'язково. Переходьте до вибору товар а. Не поспішайте, придбання чого-небудь за допомогою інтернету тим і добре, що зводить до мінімуму число спонтанних покупок, тим самим зберігаючи покупцеві не одну сотню рублів. Вибирайте вдумливо, порівнюючи споживчі характеристики зацікавили позицій. (У ряді сервісів передбачена відповідна кнопка - «Порівняти».)
3
Складайте підходящі товар и в корзину. Це ні до чого не зобов'язує, ви ще зможете скоректувати її вміст, коли прийде час прийняти остаточне рішення.
4
Натисніть кнопку «Замовити», коли зробите вибір. Далі, в залежності від структури магазину, ви можете потрапити на сторінку, яка пропонує вибрати спосіб доставки або оплати. На них, зазвичай, йде перерахування кількох можливих варіантів. Про доставку було написано вище. Тепер про оплату.
5
Оберіть найбільш зручний для вас спосіб. У більшості випадків інтернет-магазини допускають кілька видів: електронні гроші (WebMoney, Яндекс.Деньги та ін.), Оплату за допомогою терміналів (QIWI, Елекснет та ін.), Банківськими картами. У разі доставки товар а до квартири, можна розплатитися готівкою, віддавши гроші кур'єру. Якщо отримуєте продукцію на пошті, допускається накладений платіж.
6
Натисніть кнопку «готово». Перевірте пошту. Швидше за все, вам прийде лист з деталями зробленого замовлення. Там може міститися і вся інформація по термінах. Коли вам привезуть товар (це може трапитися в той же день або, наприклад, через пару тижнів і залежить від самого товар а, його наявності на складі, терміни відвантаження і т. д.), обов'язково перевірте комплектацію замовлення. Пам'ятайте, що поки не виїхав кур'єр, ви маєте право відмовитися від товар а, якщо його якість не відповідає прийнятим стандартам.