Як налаштувати GPRS-інтернет в телефоні.

Для того щоб мати можливість користуватися мобільним інтернетом , потрібно отримати спеціальні настройки (до речі, не тільки GPRS). Для замовлення таких налаштувань на свій мобільний телефон потрібно скористатися одним із запропонованих оператором номерів.
Інструкція
1
Абоненти "Мегафона" для отримання і установки налаштувань повинні відкрити на офіційному сайті оператора форму і заповнити її. Знаходиться вона на головній сторінці (клікніть на графу з назвою "Телефони", потім - на "Налаштування інтернету, GPRS, WAP, MMS").
2
Автоматичні настройки у оператора "Мегафон" можна отримати і за допомогою безкоштовного номеру 5049, на який потрібно надіслати смс-повідомлення з цифрою "1", щоб отримати настройки Internet, "2", щоб отримати настройки wap, і " 3 ", щоб отримати настройки ммс. Крім цього, вам доступний номер 05190 і 05049.
3
Якщо вам знадобляться GPRS-налаштування, тоді зателефонуйте з мобільного на номер абонентської служби 0500 або з міського телефону на 502-5500. Крім того, вам завжди можуть допомогти і консультанти салонів зв'язку і співробітники офісів технічної підтримки.
4
Автоматичні настройки інтернет-з'єднання можуть отримати клієнти та інших мобільних операторів. Якщо ви є абонентом "МТС", для замовлення настройок заповніть на офіційному сайті форму запиту або відправте на короткий номер 1234 порожнє смс-повідомлення (без будь-якого тексту). Також ви можете звернутися за підтримкою в найближчий сало зв'язку або офіс компанії.
5
В "Білайні" є можливість підключити інтернет як через GPRS, так і без нього. Для активації з'єднання за допомогою GPRS ви повинні набрати номер USSD-команди * 110 * 181 # і натиснути клавішу виклику. Другий номер, призначений для підключення інтернету без GPRS, - * 110 * 111 #. Після збереження і збереження налаштувань необхідно відключити свій мобільний телефон, а потім включити його ("перезавантаження" потрібна для реєстрації в GPRS-мережі).
GPRS (General Packet Radio Service) є однією з новітніх технологій, роздільною користувачам мобільних телефонів обмінюватися даними з іншими абонентами в мережі GSM. Оператори мобільного зв'язку користуються даною технологією для забезпечення користувачів доступом в інтернет.
Інструкція
1
Налаштування GPRS починається з двох послуг, що надаються стільниковими операторами: GPRS-Wap і GPRS-Internet. Основна їх відмінність полягає в тому, що GPRS-Wap необхідний для Wap-сайтів і при його підключенні звичайні сайти вам будуть недоступні, а при підключенні послуги GPRS-Internet, ви зможете повноцінно користуватися інтернетом зі свого мобільного телефону.
2
Перш ніж налаштувати GPRS перевірте, чи може ваш мобільний телефон працювати з GPRS або EDGE. Якщо ні, то настроювати GPRS вам немає сенсу, так як все одно скористатися даною послугою ви не зможете. Хоча в даний час телефонів, які не підтримують цю функцію немає, виняток становлять тільки старі моделі мобільних апаратів.
3
Щоб налаштувати GPRS для оператора стільникового зв'язку « МТС » підключіть послугу наступним способом: - якщо у вас препейдний тарифний план, наберіть зі свого мобільного телефону номер 0022 і дотримуйтесь інструкцій автоінформатора; - якщо у вас контрактний тарифний план, наберіть зі свого мобільного телефону номер 0880 і слідуйте підказкам автоінформатора.
4
Активувавши послугу, приступайте до налаштування GPRS на своєму мобільному телефоні, ввівши наступні дані: - Ім'я з'єднання: MTS Internet; - Канал даних: Пакетні дані (GPRS); - Ім'я точки доступу: internet.mts.ru; - Ім'я користувача: mts; - Запит пароля: немає; - Пароль: mts; - Додаткові параметри краще не чіпайте і залиште їх у тому вигляді, в якому вони є за умовчанням.
5
Якщо ви зіткнетеся з ситуацією, коли при підключенні послугу GPRS-Internet та повному проведенні налаштування свого телефону, інтернет все одно не працюватиме, тоді зверніться в технічну підтримку «МТС», зателефонувавши за безкоштовним номером 0880 з мобільного телефону або з міського по номеру (495) 766-0166.