Як лікувати лишай у кота. Як лікувати кота від лишаю.

Лишай - захворювання не надто страшне, але вкрай неприємне. Якщо ваш кіт підхопив лишай, лікувати його треба негайно. Інакше ви ризикуєте не тільки сильно затягнути хвороба тварини, але і заразитися всією сім'єю.
Інструкція
1
Самолікуванням займатися ні в якому разі не варто! Лишай дуже легко сплутати з іншим шкірним грибком або алергією. Вірна ознака позбавляючи - рівні, абсолютно круглі залисини. При першій же можливості вирушайте до лікаря. Якщо ж показати тварину ветеринару прямо зараз неможливо (ви знаходитесь за містом, клініка не працює і т.д.), то для профілактики можна вимити тварину шампунем "Нізорал", дьогтьовим милом, або спеціалізованим шампунем для тварин. Зайвої така процедура не буде в будь-якому випадку. Самим також потрібно мити руки якимось з цих коштів, щоб уникнути зараження.
2
Лікар, швидше за все, випише вашому вихованцеві уколи, які нейтралізують нищівну силу лишаю і почнуть повільно приводити шкіру в порядок. Найчастіше для лікування лишаю у кішок використовується тріміцід. Це дуже сильний антибактеріальний препарат, що володіє протигрибковим дією. Буде необхідно поставити коту два уколи з інтервалом в 5 днів. Навіть якщо після першої ін'єкції йому стане краще, не потрібно забувати про другу, інакше лікування буде не повним, і хвороба може поновитися. Звичайно ж, краще довірити кота рукам фахівця, але якщо ви відчуваєте в собі сили, то можете поставити укол самі. Дорослій тварині за раз вводять 1,5 - 2 мл за раз, 1-2 місячним кошенятам - 0,5 - 1 мл, кошенятам до місяця - 0,5 мл. Врахуйте, що препарат цей дуже болючий, тому вводити його потрібно дуже рішуче і міцно тримати при цьому кота.
3
Крім ін'єкцій потрібно обробляти шкіру тварини. Для того щоб нейтралізувати лишай, запобігти його розповсюдженню, можна використовувати звичайний йод. Також для лікування лишаю підійде мазь ямс і мазь "Ламізил". Наносити їх на уражені ділянки потрібно 2-3 рази на день. Для того, щоб лікування протікало швидше й успішніше, можна напувати кота вітамінами, які поліпшують імунітет, придбати їх можна в будь-якому відділі зоотоварів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=x2zme31lKo8
Корисна порада
Не давайте коту злизувати мазь! По-перше тварина може отруїтися, по-друге, лікування буде неефективним. Щоб уникнути цього, накладайте коту пов'язки або купіть спеціальний комір.