Як зберегти рибу свіжою.

Зберігання свіжої риби може стати серйозною проблемою. Риба - продукт швидкопсувний, особливо в умовах спеки. В ідеалі свіжозловлену рибу необхідно обробити і вжити протягом години, але це не завжди можливо. Щоб ваш улов або покупка не протухли протягом дня, скористайтеся будь-яким із способів збереження риби свіжої.
Вам знадобиться
  • - сумка-морозильник;
  • - лід;
  • - окріп;
  • - шумівка або друшляк;
  • - поліетиленова плівка або вощений папір;
  • - сіль.
Інструкція
1
Купуйте живу рибу - це гарантія її свіжості. Якщо ви спіймали велику кількість риби, намагайтеся зберегти її живою за допомогою спеціальної сітки, яка занурюється в воду, дозволяючи рибі довше не засипати.
2
Якщо риба заснула, відразу ж почистіть і випатрати її, по необхідності розріжте на шматочки. Рекомендується злегка посолити. Зябра і внутрішні органи починають гнити дуже швидко і можуть надати м'ясу неприємний присмак і аромат, якщо їх своєчасно не видалити.
3
Обкладете рибу льодом з усіх боків і помістіть її в станціонарні холодильник або сумку-холодильник. Потрібно 2 кг льоду на кожен кілограм патрання риби. Помістіть лід в пакет, перш ніж обкладати свіжу рибу . Вода від танення льоду може занадто просочити рибу і зробити її водянистою, якщо матиме тривалий безпосередній контакт з нею. Постарайтеся приготувати свіжу рибу протягом 48 годин або за цей час відправити її в морозильну камеру. Не забудьте поміняти лід, як тільки він підтане, таким чином ви збережете рибу в прохолодному і свіжому стані.
4
засолити рибу , якщо ви не збираєтеся її готувати протягом 48 годин. В розсолі вона може зберігатися не менше 4-5 днів.
5
Можете також бланшувати рибу для тривалого зберігання. В крутий окріп занурте кожну випотрошену рибу на 2 секунди. Використовуйте для цього шумовку або друшляк. Викладіть бланшированную рибу в один шар на піднос, накрийте вощеного папером або поліетиленовою плівкою і поставте в холодильник, така обробка дозволить зберігати свіжу рибу до 6 днів.
6
Заморозьте рибу , якщо вона не була пріготвлена протягом 6 днів. Оберніть кожну тушку в індивідуальний пакет і відправте в контейнері в морозильну камеру. Наклейте етикетку з датою на контейнер. Коли ви зберетеся приготувати рибу , просто дістаньте всю упаковку і залиште її розморожуватися безпосередньо в контейнері. Свіжу рибу після заморозки можна зберігати від чотирьох до восьми місяців, при цьому деякі види, такі як судак і окунь, можуть зберігають свої смакові якості в замороженому вигляді до року.