Як носити аксесуари.

Правильно підібрані аксесуари грамотно доповнять ваш наряд і створять стильний, завершений образ, навіть якщо ви в звичайній, нічим не примітною одязі. Проте, дуже багато жінок, відкривши свою шкатулку з прикрасами, задаються питанням: з чим і як їх носити?
Інструкція
1
Якщо на вас однотонне, не надто виразне плаття, або блузка зі спідницею без мережив і яскравих принтів, вибирайте яскраве масивне прикраса. Найкраще, якщо це буде кольє, або комплект з кольє і браслета. І чим яскравіше і дорожче ваше кольє, тим лаконічніше повинні бути сумка і взуття.
2
Якщо ви молода дівчина - віддайте перевагу біжутерії, прикрас з дерева, пластмаси, аксесуарах, покритих різнобарвною емаллю, вирізаних з кістки. Пам'ятайте, що масивні золоті прикраси, які розкішно виглядають на 40-річних дамах, будуть виглядати не зовсім доречно на юній особі.
3
Чим більш грубою є тканина, з якої зроблений ваш наряд, тим більше масивним повинно бути прикраса. Також розділіть ваші прикраси на літні та зимові, і ніколи не носите літні прикраси взимку, і навпаки. Літні прикраси гарні з дерева, пластика, природних матеріалів - коралів, черепашок, різнокольорового скла. Взимку ж, коли на вас надіта теплий одяг, віддайте переваги більш масивним аксесуарам з камінням і з дорогоцінних металів.
4
Золото, платину, діаманти краще надягати ввечері, а для дня залиште біжутерію. Крім того, вибір аксесуарів залежить також і від події і місця, куди ви збираєтеся попрямувати. Сережки з діамантами доречно виглядатимуть в ресторані і виявляться не зовсім до речі в повному барі, куди ви пішли ввечері посидіти з друзями.
5
Не надягайте помітних аксесуарів, якщо на вас рясно декорована одяг. Якщо ви наділи блузку з рукавами-воланами, під неї краще надягти просту срібний ланцюжок. Масивне прикраса в даному випадку буде виглядати гротескно.
6
Якщо ви наділи витончені дорогі відносини, подбайте, щоб одяг і взуття відповідала їм. Не варто надягати золоті прикраси, якщо ви збираєтеся піти гуляти в простому лляному платті. У даній ситуації віддайте перевагу дереву, а золото залиште для вечірнього вбрання.