Як приготувати підливу до м'яса. Як приготувати м'ясо з підливою.

Щоб м'ясо не здалося сухим, приготуйте до нього густу підливу. Подавати її можна або порційно, або в соуснику.
Вам знадобиться
    • м'ясний сік
    • вода
    • помідор
    • мука
Інструкція
1
Якщо ви смажили м'ясо на сковороді, то за основу підливи можна взяти сік, що залишився на сковороді після смаження. Навіть якщо м'ясного соку залишилося зовсім небагато - не переживайте, навіть його вистачить на чудову підливку.
2
Додайте на сковороду трохи води і прогрійте всю рідину. Тепер додайте туди столову ложку борошна. Треба постійно помішувати, щоб мука не пригоріла, і щоб не утворювалися грудочки. Додавати або не додавати спеції, залежить від того, яке м'ясо ви готували. Якщо м'ясо вже було густо посолене, то, швидше за все, солити не буде потрібно. Для відтінення смаку можна додати куркуми або каррі на кінчику ножа.
3
Тепер зніміть сковороду з вогню. Ошпарьте помідор окропом і зніміть з нього шкірку. Видаліть рідину і насіння, а м'якоть наріжте смужками. Пучок базиліка вимийте і дрібно подрібніть. Поверніть сковороду на маленький вогонь, додайте до м'ясної підливі помідор і зелень. Не забувайте помішувати. Через дві-три хвилини можна вимикати вогонь. Ароматна густа підлива готова! Як варіант, замість базиліка в підливку можна додати сік половинки лимона. Буде свіжий, трохи з кислинкою, смак. Така підлива хороша до качки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7a7l8mCzS5E
Корисна порада
Подливка чудово зберігається кілька днів в холодильнику в щільно закритому контейнері.