Як зустріти Новий рік в компанії.

Новий рік - найчарівніший і довгоочікуване свято. Метушня, гірлянди, подарунки, хлопавки - передсвятковий настрій зводить з розуму. І ви отримуєте запрошення зустріти Новий рік в компанії. Пропозиція звучить заманливо, якщо не вважати, що клопоти з організації цього заходу ляжуть на ваші плечі. Щоб ново рік няя ніч вдалася, постарайтеся врахувати наступні нюанси, які полегшать підготовку і позбавлять вас від дрібних неприємностей.
Вам знадобиться
  • - блокнот і ручка;
  • - частування та напої;
  • - ялинка та прикраси;
  • - конкурси, ігри;
  • - музика;
  • - подушки і покривала.
Інструкція
1
Визначтеся з більш-менш точним списком гостей. Мається на увазі, не лише кількість осіб, але й самі персони як особистості. Адже не всі ваші знайомі в ладу один з одним. Після третього келиха мови зазвичай "розв'язуються", а так як обмежити алкогольні напої все одно не вийде, залишається урізати коло запрошених.
2
Тепер потрібно вирішити, де будете зустрічати свято, чия буде квартира, будинок, дача, ресторан, клуб. Якщо ви віддаєте на розтерзання свою житлоплощу, виберіть собі помічника, який буде підтримувати порядок у всіх сенсах цього слова. Будьте готові, що число осіб, які бажають допомогти з організацією Нового рік а, по мірі наближення свята буде різко скорочуватися.
3
Разом з друзями обговоріть бюджет свята. Від кінцевої суми буде залежати меню і можливі розваги. Всі повинні внести рівноцінний вклад (якщо не грошима, то частуваннями та напоями).
4
Розподіліть обов'язки. Призначте відповідальних: - за продукти; - за музику; - за ялинку; - за ігри та конкурси; - за подарунки; - за прибирання після свята; - за прикраси.
5
За два тижні до Нового рік а обдзвоните всіх гостей і нагадайте про обов'язки. Уточніть, чи все в силі, чи не змінилися у кого-небудь плани.
6
За тиждень до свята прикрасьте квартиру, встановіть ялинку, розвісьте гірлянди і сніжинки. Перевірте музичне обладнання. Заодно поцікавтеся про плани сусідів на ново рік нюю ніч. Тобто, чи немає у них маленьких дітей, яким може перешкодити ваша дискотека.
7
Запасіться подушками і покривалами, подумайте, куди можна укласти втомлених гостей на всякий випадок. Не забудьте про сміттєві пакети і в переддень свята проведіть інструктаж для гостей, як ними користуватися, щоб 1 січня не виявити шкурки від бананів у ванній кімнаті, а недопалки від сигарет в квіткових горщиках.
8
Розваги. Галаслива компанія мало піддається управлінню, проте не хочеться, щоб хтось сумував, з'ясовував стосунки або бешкетував. Продумайте ново рік нюю програму, виберіть ведучого серед гостей. Нехай він розсадить запрошених, вчасно жартує і пропонує тости, нагадує про конкурси та танцях. Запропонуйте прогулятися після бою курантів, запустити феєрверк, пограти в сніжки.
9
Найголовніше - це ваш настрій. Ви теж заслуговуєте свята, а не головного болю - не забувайте про це. Постарайтеся розподілити всі обов'язки так, щоб у вас залишився час на себе: перукарня, манікюр і педикюр, пара годин сну в обідній час. Якщо щось піде не так, зав'яжеться неприємна розмова, наприклад, або конфлікт, не панікуйте. Збийте пиху з задір, розведіть по кімнатах, запропонуйте освіжитися, в крайньому випадку - просите віддалитися.
Зверніть увагу
Постарайтеся прибрати все цінне і крихке якнайдалі щоб уникнути неприємних інцидентів.
Корисна порада
Новий рік - це чарівництво, яке входить в кожен будинок і дарує радість. Посміхайтеся і веселіться!