Як спіймати хом'яка в квартирі. приманка для хом'яків.

Хом'яки - справжні фахівці з паросткам. Ці маленькі пухнасті створення відрізняються від інших домашніх вихованців свій підвищеною активністю і постійним прагненням до дії. Причому ці звірята настільки верткі і спритні, що можуть поміщатися навіть в самих крихітних просторах. Втікача хом'яка важливо швидше знайти, щоб він не встиг накоїти неприємностей і сам в них не потрапив.
Інструкція
1
Пошуки хом'яка слід почати з самих потаємних місць в квартирі. До них відносяться: простору під меблями і шафами, різні ящики і полиці, коробки, рюкзаки, сумки, черевики, нижні і задні частини електричних приладів, що мають порожнини.
2
Якщо хом'яка ні в одному з потаємних місць не виявилося, за його подорожами можна простежити, використовуючи приманку. Для цього на підлозі слід насипати жменю насіння соняшнику, а навколо неї трохи борошна або кукурудзяного крохмалю. Звірятко, поласувавши приманкою, втече в своє укриття, залишивши на підлозі маленькі білі сліди, за якими і буде не складно вирахувати його місцезнаходження.
3
Поруч з приманкою можна розкидати шматочки фольги або целофану. Зробивши це, необхідно вимкнути світло і чекати появу звірка, уважно прислухаючись до кожного шереху, доносячи від приманки.
4
Якщо хом'ячок живе вдома вже досить-таки тривалий час і встиг звикнути не тільки до рук і голосу господаря, але і до своєї прізвисько, ймовірність швидкої його упіймання сильно зростає. Господареві необхідно просто зазивати звірка по імені, наприклад, «Філька, Філька, Філька». Існує велика ймовірність того, що задоволений хом'ячок вийде зі свого притулку і повернеться в свою нірку.
5
Щоб зловити хом'яка в квартирі, можна використовувати спеціальну безпечну пастку для гризунів, що представляє собою коробку, заманюють звірка, але не вбиває його. Вона, як правило, так і називається «пастка живий миші».
6
Є і ще один ефективний спосіб упіймання втікача хом'яка . На дно трилітрової банки або іншої високої посудини зі слизькими краями необхідно помістити яке або ласощі, що має досить виражений запах. Перед банкою на підлозі слід спорудити височина, наприклад, з книг або журналів, що нагадує сходи. До неї-то і потрібно приставити пастку. Робиться все це, природно, для зручності проникнення хом'яка в банку. Голодний звір полізе по книгах і журналам, спуститься за їжею в банку, а назад вже не вибереться.