Як розігнати комп'ютер в BIOS.

Overclocking - це розгін потужності комп'ютера . Хоча Overclocking досить складний процес, але на сьогоднішній день не потрібно бути професіоналом або дуже досвідченим користувачем, щоб розігнати характеристики і потужність свого комп'ютера . Найлегше це зробити в BIOS. Для новачків розгін комп'ютера в BIOS має ряд переваг. Не потрібно встановлювати ніяких окремих програм. Все досить просто і зрозуміло.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи
Інструкція
1
Перед розгоном комп'ютера потрібно включити швидкість роботи вентиляторів охолодження на максимум. Розгін компонентів комп'ютера значно підвищує їх температуру, і щоб уникнути проблем потрібно забезпечити максимальний рівень охолодження.
2
Увімкніть комп'ютер і безперервно натискайте клавішу «DEL». Ви потрапите в меню BIOS. Знайдіть рядок «POWER», виберіть її та натисніть «Enter». У виниклому меню виберіть вкладку «HARDWARE MONITOR», потім вкладку «SMART FAN MODE». З'явиться режими роботи кулерів. Виберіть режим «PERFOMANCE». Далі виходите в основне меню BIOS і натисніть «save end exit». Дочекайтеся перезавантаження комп'ютера . Тепер кулера на комп'ютері працюють на максимальних обертах.
3
Після цього знову зайдіть в БІОС, як це було описано вище. Виберіть рядок «ADVANCED», далі пройдіть на вкладку «Jamper Freconfigyration», потім виберіть меню «Over clocker options». З'явиться меню, в якому можна вибрати відсоток розгону процесора комп'ютера . Украй не рекомендується вибирати показник більше 15%. Максимальний показник 30%. Але щоб розігнати комп'ютер на 30%, потрібне спеціальне охолодження з великим радіатором і потужним кулером. Якщо таким не володієте, зупиніться на показнику 15%. Після вибору показника розгону вийдіть в основне БІОС меню та натисніть на команду «save end exit». Комп'ютер перезавантажиться і коли запуститься, то буде працювати вже в розігнаному режимі.
4
Тепер протестуйте комп'ютер на можливість роботи в такому режимі. Запустіть кілька одночасно працюючих програм. А ще краще відеогру. Нехай комп'ютер попрацює на максимальному навантаженні. Якщо він не висне і не перезавантажується без причини, значить такий параметр розгону оптимальний. У разі зворотного, понизьте відсоток розгону з 15 до 10 відсотків.