Як оновити драйвер мережевої карти. Оновити мережеві драйвера.

Час від часу все устаткування, встановлене в комп'ютері, вимагає оновлення драйверів. Якщо драйвера на відеокарту або на звукове обладнання оновлюють досить часто, то оновленню драйверів на мережеве обладнання приділяють менше уваги. А між тим, нормальна робота мережевої карти також вимагає установки останніх версій драйверів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, мережева карта, доступ в інтернет
Інструкція
1
Залежно від моделі мережевої карти оновити драйвера можна кількома способами. Перший спосіб підійде в тому випадку, якщо у вас вбудована мережева карта. Тобто ви не набували окрему, більш функціональну мережеву карту, ніж та, що вже інтегрована в материнську плату.
2
Натисніть на ярлик «Мій комп'ютер» правою клавішею миші і в контекстному меню виберіть "Властивості". З'явиться меню з характеристиками вашого комп'ютера. Виберіть вкладку «Диспетчер пристроїв». Знайдіть рядок «Мережеве обладнання». Клацніть по стрілочки навпроти цього рядка. Відкриється рядок з назвою вашої мережевої карти. Клацніть по ній правою клавішею миші. У виниклому контекстному меню виберіть команду «Оновити драйвер». Навпроти рядка «Використовувати інтернет-з'єднання» поставте галочку. Розпочнеться процес автоматичного оновлення через інтернет. По закінченню ви будете проінформовані про вдале оновленні драйверів.
3
Другий варіант слід використовувати, якщо ви купували окрему мережеву карту крім тієї, що вже була інтегрована в материнську плату вашого комп'ютера, тому що саме вона працює як основна на вашому ПК.
4
Подивіться в технічній документації назва моделі мережевої карти. Запишіть або запам'ятаєте його. Зайдіть на сайт виробника цієї мережевої карти і виберіть розділ «Файли». Далі виберіть «Мережеві карти». З'явиться список мережевих карт даного виробника, серед яких є і ваша модель. Виберіть потрібну модель мережевої карти. Буде запропоновано вибрати операційну систему. Виберіть вашу операційну систему. Розпочнеться процес скачування драйвера.
5
Після збереження папки з драйверами на комп'ютері відкрийте її. Знайдіть файл «Setup». Запуститься майстер установки драйвера. За допомогою його підказок встановіть драйвер. Драйвер оновлений.
Зверніть увагу
За допомогою програми Carambis Driver Updater ви зможете оновити старі або знайти нові драйвера автоматично.
Корисна порада
На лівій панелі виберіть Перевірка оновлень. Щоб дізнатися, чи доступні оновлені драйвери, клацніть Перегляд наявних оновлень. Центр оновлення Windows перерахує всі доступні оновлені драйвери устаткування, встановленого на комп'ютері. При наявності оновлень клацніть встановлюваний драйвер і виберіть команду Установка.