Як відкрити свій розплідник. Як організовапть розплідник охотничих собак.

Розведення собак являє собою не стільки бізнес як такий, скільки спосіб життя - миритися з його негативними сторонами чистий «прагматик» не погодиться. Дохід, який вдасться отримати, продаючи виведених цуценят, що не буде пропорційний тим вкладеннях і зусиллям, які для утримання собак будуть потрібні. Тому сама затія з організацією розплідника підійде скоріше тому, для кого життя в оточенні чотириногих істот вже сама по собі здається привабливою.
Вам знадобиться
  • 1. Диплом про закінчення навчального закладу по зоотехнічної або ветеринарної спеціальності
  • 2. Згода місцевої організації РКФ на реєстрацію розплідника
  • 3. Приміщення та площа для вигулу собак
  • 4. Племінна сука, відповідна вимогам РКФ
Інструкція
1
Зареєструйте свій майбутній розплідник в місцевій організації, що представляє Російську кінологічної федерації. За правилами РКФ, містити собачий розплідник має право особа, яка досягла 18 років і має зоотехнічне або ветеринарну освіту. Якщо ж відповідного диплома ви не отримали, організувати «підприємство», яке займається розведенням чотириногих, можна спільно з іншим собаківником, який необхідний курс навчання пройшов.
2
Подумайте над тим, де розплідник собак, який ви маєте намір відкрити, буде розміщуватися. Починати справу можна і в квартирі, проте вже при деякому розширенні скрутність в просторі доставить масу незручностей вам і чимало шкоди вашим вихованцям. Для повноцінного розплідника обов'язково буде потрібно заміський будинок з площею для вигулу. Свіже повітря - одна з вельми значущих умов виведення здорових і фізично повноцінних цуценят.
3
Організуйте простір, наявне у вашому розпорядженні, таким чином, щоб воно було розділене на несообщающейся між собою зони. Так, приміщення для цуценят повинно бути повністю відокремлено від основного вольєра, хворих собак також слід тримати в ізоляторі, куди всім іншим вихованцям доступ буде закритий.
4
Обзаведіться «племінний» сукою для свого розплідника - саме вона повинна покласти початок існуванню вашого «собаководческого господарства». Вимоги до такого тварині - чотири коліна родоводу і висока оцінка на офіційних виставках РКФ. Для розведення собак службових та мисливських порід племінна сука повинна також здати ряд нормативів і отримати відповідні дипломи.
Корисна порада
Якщо до вибору породи собак для свого розплідника підходити з практичної точки зору, то краще зупинитися на модних сьогодні «карликових» породах - попит на таких цуценят великий, а витрати на їх розведення значно меньше.Чем більш титулованими будуть батьки цуценят , яких ви вивели в своєму розпліднику, тим вище цуценята будуть котируватися на ринку, тому собаки ваші декілька раз на рік повинні брати участь як в моно-, так і в багатопорідних виставках.