Як заправити картридж для принтера Samsung.

Останнім часом виробники принтерів намагаються захистити свої картриджі від перезаправлення. Починаючи з моделей 1641/1645, Samsung впроваджує захист у вигляді спеціального чіпа. Це створює масу проблем користувачам і змушує їх купувати дорогі витратні матеріали. Але є інший більш дешевий і практичний спосіб.
Вам знадобиться
  • - картридж;
  • - викрутка;
  • - воронка;
  • - тканина;
  • - тонер.
Інструкція
1
Підготовка. Першим ділом перед заправкою приготуйте робоче місце. Для цього виберете ванну кімнату, щоб виключити запилення квартири. Далі потрібно захистити обличчя від тонера, для цього підійде респіратор або марлева пов'язка (у кілька шарів). На руки надіньте гумові рукавички.
2
Візьміть інструменти: хрестову і шлицевую викрутки, воронку, вологу тканину, картридж, тонер.
3
Заправка. Для початку зніміть верхню кришку з картриджа. Для цього відкрутіть два гвинти з двох сторін картриджа. Потім викрутіть два гвинти зліва картриджа і акуратно зніміть бічну кришку. Зазвичай бункер сповнений відпрацьованим тонером. Його необхідно витрусити. Головне - робіть це обережно, без різких двіженій.После чистки бункера за допомогою шліцьовій викрутки обережно вийміть пробку. Далі засипте новий тонер в отвір, закрийте бункер і зберіть картридж в зворотній послідовності. Після того, як картридж заправлений, його можна встановлювати в принтер.
4
Якщо після установки картриджа, індикатор тонера продовжує горіти червоним і принтер не хоче друкувати, то вимкніть принтер і зніміть задню кришку, знайдіть мікросхему 93С66, яка розташована на невеликій плате.Далее знайдіть 1-ю та 4-ю ніжки. Відлік йде проти годинникової стрілки, якщо дивитися зверху і за допомогою звичайного паяльника припаяйте між ними перемичку. При кожному включенні лічильники принтера будуть скидатися на початкове значення. Метод перевірений, завжди прекрасно працює.
5
Якість друку багато в чому залежить від якості тонера. Краще всього використовувати універсальний тонер американського виробництва, який підійде для заправки картриджів Samsung і Xerox. Стандартна ємність бутлі з тонером зазвичай 1000 гр.