Як позбутися від солей в організмі. сіль в суглобах плечей.

Здоровій людині достатньо вживати 8 грам солі в день. Надмірне вживання солі призводить до того, що вона починає відкладатися в організмі , викликаючи різні захворювання. Її надлишок викликає гіпертонію, хвороби нирок, суглобів, судин та інші неприємності. Рекомендується час від часу позбавлятися від накопичених в організмі солей. Однак робити це потрібно грамотно.
Вам знадобиться
  • - насіння дикої моркви;
  • - трава горця;
  • - листя чорної смородини;
  • - листя суниці;
  • - виноградні вусики.
Інструкція
1
Якщо порушився сольовий обмін, необхідно з'ясувати, який саме вид солі превалює в організмі . Ні в якому разі не можна виводити всі солі одночасно. Це загрожує серйозними проблемами зі здоров'ям. Спочатку необхідно здати загальний аналіз сечі. Його можна провести в домашніх умовах.
2
Зберіть ранкову сечу в скляну банку. Вона повинна відстоятися протягом доби. На наступний ранок ви побачите результат. Білий осад на стінках вказує на наявність фосфатів, кальцієвих і лужних солей. Солі сечової кислоти відкладаються у вигляді червонуватих кристалів. Якщо на стінках і дні банки темно-червоний або чорний осад, значить, у вас оксалати.
3
Солі потрібно виводити послідовно. Першим ділом виводять фосфати, кальцієві і лужні солі. Потім - солі сечової кислоти. Оксалати виводять в останню чергу. Однак перш, ніж починати очищення організму, необхідно переконатися в тому, що нирки і сечовидільна система функціонують в нормальному режимі. Якщо є які-небудь проблеми, їх необхідно усунути і тільки після цього приступати до очищення організму.
4
Білі солі вважаються легкими і відкладаються у верхній частині організму, викликаючи остеохондроз. Цей вид солей дає про себе знати болями в потилиці, шиї, спині, плечах, руках. Найкраще виводить їх з організму дика морковь.Чай з дикої морковіОдін парасольку з насінням дикої моркви залийте склянкою окропу. Дайте чаю настоятися і пийте по чверті склянки 4 рази на день. Ви відчуєте ефект через тиждень.
5
Солі сечової кислоти відкладаються в нижніх кінцівках і викликають подагру. Вони виводяться травою горця і листям чорної смородини і суниці. Трав'яний настойВозьміте одну частину горця і по дві частини листя чорної смородини і суниці. Перемішайте інгредієнти. Одну столову ложку суміші залийте склянкою окропу. Приймайте по дві столові ложки настою 4 рази на день. Через три тижні у вас почнуть боліти суглоби. Це означатиме, що солі почали виходити з організму.
6
Оксалати відкладаються по всьому організму - в судинах, м'язах, суглобах, кістках. Вони прекрасно виводяться за допомогою виноградних усіков.Віноградний чайЧайную ложку подрібнених виноградних вусиків залийте склянкою окропу і поставте на пару хвилин на слабкий вогонь. Зніміть з вогню і дайте відвару настоятися. Через годину процідіть чай і приймайте по чверті склянки 4 рази на день.
Зверніть увагу
В нормі здоровий організм засвоює необхідну кількість солей, а надлишки виводить. Коли порушується сольовий обмін, організм втрачає здатність виводити ці надлишки. І, залежно від того, який вид солей збунтувався, починають розвиватися ті чи інші хвороби.
Корисна порада
Лікуватися потрібно до повного виведення солей.