Як навчитися доброті.

Доброта змінює світ. Це природне якість, закладене в кожній людині природою. Сучасний соціум пригнічує його, заміщаючи агресією, гонкою за прибутком, ігноруванням прохань про допомогу. Щоб бути добрим, треба розвивати цю якість у собі, не давати йому згаснути.
Інструкція
1
Визначте, що для вас означає поняття «добра». Добро - безкорислива допомога будь-якій людині (без найменшої надії на вдячність), якому потрібно це добро.Осознайте різницю між добром і жалістю. Не називайте справа добром, якщо воно вчинене для того, щоб вам було легше: який ви хороший - допомогли нужденному. Як би не було сильно бажання допомогти, робіть це тільки тоді, коли вас про це просять (можуть попросити на ментальному рівні - це треба відчути). Там, де царює его, немає добра.
2
Полюбіть світ і все, що він вам дарує. Однаково ставитеся до негативних і позитивних моментів вашого життя: і те, й інше - уроки. Тому, хто позитивно налаштований, набагато простіше робити добро.
3
Якщо ви добре ставитеся до тварин, візьміть домашня тварина і почніть піклуватися про нього. Чи не хочете брати в будинок? Погодуєте голубів на вулиці, погладьте сусідського пса (якого ви не боїтеся).
4
Озирніться навколо. Можливо, молодій людині, які пробиває собі дорогу, потрібен ваш рада, літній людині - просту розмову, дітям - навчання дворовим іграм, а вашому двору - дитяча та ігрові майданчики. Якщо щось змінити в навколишньому світі вам під силу, і є на те бажання, - зробіть це.
5
Намагайтеся уникати оціночних суджень. Вони «включають» ваше его.
6
Якщо є бажання, зробіть добровольчі справу. Наприклад, влаштуйте близько річки суботник, організуйте свято в дитячому будинку.
Зверніть увагу
Бажання бути добрим має бути щирим.
Корисна порада
Людина влаштована так, що він, в першу чергу, повинен задовольняти свої первинні потреби, і вже потім - допомагати іншим. Не переживайте, якщо не можете пригостити улюблених племінників цукерками тому, що не на що їх купити. Просто посміхніться і обійміть іх.Расскажіте дітям про доброту.