Як зробити три фотографії на одній.

Щоб виконати суміщення трьох фотографій в єдине зображення, ви оптимальним чином можете зробити це в програмі Adobe Photoshop. Досить зручний інтерфейс програми не створить для вас тупикової ситуації в процесі суміщення трьох різних зображень.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, фотошоп, фотографії.
Інструкція
1
Завантаження зображень в програму Adobe Photoshop. Щоб відкрити три фотографії в програмі, вам потрібно поступити таким чином. Виділіть в папці потрібні зображення, потім натисніть правою кнопкою мишки на будь-який з фотографій. Далі вам потрібно задати команду «Відкрити за допомогою». У вікні вам необхідно вибрати програму Adobe Photoshop, натиснувши на посилання «Вибрати програму». Також ви можете відкрити три фотографії за допомогою інтерфейсу запущеного додатку. Зробити це можна, виконавши команду «Файл» - «Відкрити».
2
Після того, як всі три фотографії будуть завантажені в робоче поле програми, вам потрібно задати для них ідентичну висоту, або ж ширину (залежно від того, як будуть розташовані фото в єдиному зображенні ). Для цього по черзі змініть розмір кожної фотографії , виконавши команду «Зображення» - «Розмір». При зміні розміру зображення потрібно стежити за тим, щоб в поле «Зберігати пропорції» була поставлена галочка. Після того, як ви подгоните потрібний розмір для фото, вам потрібно створити єдиний фон для їх подальшого об'єднання.
3
Відкрийте меню «Файл» і натисніть кнопку «Створити». Створіть новий документ з пропорціями 5000х5000 (цього вам точно вистачить). По черзі перетягніть на створений фон кожну з фотографій, після чого, об'єднайте всі видимі шари (права колонка програми), натиснувши на одному з них правою кнопкою мишки.
4
Виберіть інструмент «Виділення» і виділіть три фотографії на загальному тлі. Натисніть клавіші Ctrl + X. Зайдіть в меню «Файл» і створіть новий документ. При створенні документа не змінюйте пропорції (програма налаштує потрібні розміри на основі пропорцій вирізаного зображення). Після створення нового фону клікніть по ньому. Натисніть клавіші Ctrl + V. Фотографії будуть вставлені в форму. Збережіть зображення у форматі JPEG. Таким чином, ви зможете поєднати три фотографії на одній.
На багатьох форумах існує ліміт по розміщенню фотографій в повідомленні. Щоб обійти цю заборону користувачі об'єднують кілька зображень в одне. Цей прийом з'єднання декількох зображень в одне використовується при створенні колажів.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте програму Adobe Photoshop .В меню File (файл) виберіть команду New (створити новий). В випав вікні встановіть значення ширини і висоти нового документа в пікселях або сантиметрах. Краще задати розміри більше, щоб була можливість спробувати кілька варіантів з'єднання фотографій.
2
Після того, як новий документ створений, поверніться в меню File і виберіть команду Open (відкрити). Знайдіть папку з фотографіями, затисніть клавішу Ctrl і клацніть мишкою по тим зображенням, які ви хочете об'єднати в одне. Натисніть «Відкрити» в діалоговому вікні.
3
На робочому полі програми Adobe Photoshop відкриються всі зображення, вибрані для створення колажу. Клікнувши по назві файлу у верхній панелі можна почергово відкрити кожну фотографію.
4
Виберіть на панелі інструментів зліва інструмент Move Tool. Піктограма цього інструмента знаходиться в самому верху панелі інструментів і виглядає, як стрілка. Відкрийте файл, на якому ви будете групувати зображення в одне. Інструментом Move Tool перетягніть всі зображення на новий файл. Просто затисніть ліву кнопку миші і перетягніть зображення на біле поле нового документа.
5
Зверніть увагу, що у вас вийшов багатошарове зображення. Білий фон і кілька зображень - все на окремих шарах.
6
Тим же інструментом Move Tool виберіть порядок розміщення фотографій. Спробуйте різні варіанти і виберіть той, який вас більше влаштовує.
7
Вирівняйте розмір фотографій. Для цього викличте команду Transform (трансформування) і, утримуючи клавішу Shift, зменшіть або збільште зображення. Затиснута клавіша Shift дозволить пропорційно змінити розмір.
8
Тепер виконайте зведення всіх шарів в один. Для цього на палітрі шарів виберіть у випадаючому вікні команду Flatten Image (виконати зведення) або натисніть клавіші Shft + Ctrl + E.
9
В меню Image (зображення) виберіть команду Image Size (розмір зображення) і встановіть необхідні значення ширини і висоти нового зображення. Збережіть роботу в потрібному форматі.