Як зробити задні фари. зробити самому задні стопи.

Багатьом автомобілістам часто не вистачає освітлення проїжджої частини або сигналізації світлом при маневрах на дорозі. Якщо конструктивні особливості автомобіля дозволяють внести модифікації в світлове обладнання, то чому б цим не скористатися. Можна значно поліпшити роботу задніх фар, позначивши свої габарити для їдуть позаду.
Вам знадобиться
  • Додатковий комплект фар, набір інструментів і навички по роботі з електрообладнанням автомобіля.
Інструкція
1
Першим ділом розберіть ділянку підлоги від торпеди до багажника. Як правило, в більшості випадків конструкцією автомобіля передбачена можливість зняття вузької ділянки для ремонту електропроводки.
2
Потім з боку багажного відділення автомобіля виберіть місце для кріплення ваших задніх фар. Підготуйте місце для установки задніх фар, висвердлите отвори під дроти. Розмічайте все акуратно, вивіряти кожен рух. Переробляти буде потім набагато складніше.
3
Тепер настав час встановити задні фари . Підключіть електропроводку до системи освітлення і до самих фарам. Провід акуратно укладіть під підлогу в центральній частині салону.
4
Якщо ви встановили додаткове заднє освітлення, продумайте і управління цими фарами. Можна вивести окремі кнопки управління на торпеду, а можна підключити фари до вже готових перемикачів.
Зверніть увагу
Робота з електропроводкою автомобіля - дуже відповідальне заняття, що вимагає певних навичок поводження з постійним струмом, з системою електроприладів автомобіля. Тому бажано всіляко утримуватися від експериментів з авто у відсутності необхідних навичок і вмінь. Найкраще буде звернутися за допомогою до фахівців з автомобільної електропроводці, попередньо розробивши схему модернізації ваших задніх фар. Пам'ятайте, що необережне поводження з електроприладами і проводкою вашого автомобіля може призвести до пожежі. Безпека на дорогах - це в першу чергу повага до оточуючих вас людей і до самого себе.
Корисна порада
Для того щоб ваші задні ліхтарі яскравіше світили і давали фокусований пучок світла, в ручному режимі відрегулюйте фари і при можливості поставте хороші відбивачі.