Як прибрати мовну панель.

Оформлення інтерфейсу робочого столу і панелі інструментів комп'ютера залежить від потреб користувача. Робота з ПЗ Microsoft Office передбачає необхідність введення тексту на різних мовах.
Вам знадобиться
  • Стаціонарний комп'ютер (ноутбук, нетбук) з встановленою ОС Windows.
Інструкція
1
Налаштувати мовну панель на вашому комп'ютері можливо за допомогою панелі управління. Отже, натисніть правою кнопкою миші на панель задач вашого комп'ютера. В результаті перед вами з'явиться контекстне меню.
2
У який з'явився контекстовимі меню виберіть вкладку «Панель управління».
3
На вкладці «Панель управління» приберіть галочку навпроти вкладки «Мовна панель ».
4
Відкрийте меню пуск і виберіть підміню «Панель управління».
5
Серед елементів панелі управління виберіть вкладку «Мова і регіональні стандарти». Перед вами з'явиться діалогове вікно.
6
У діалоговому вікні виберіть вкладку «Мови та клавіатури».
7
На вкладці, натисніть на кнопку «Змінити клавіатуру». Далі відкриється ще одне діалогове вікно.
8
У новому діалоговому вікні «Мови та служби текстового вводу» виберіть вкладку «Мовна панель ».
9
Після вибору вкладки «Мовна панель » приберіть галочку напроти пункту «Відображати додаткові значки мовної панелі на панелі завдань».
Зверніть увагу
Змінюючи налаштування вашого комп'ютера, запам'ятовуйте, які саме параметри ви змінили. Так, у випадку «несподіваного» результату, ви завжди зможете виправити ситуацію, відновивши настройки "За замовчуванням".
Корисна порада
Для того щоб додати мови на мовну панель вашого комп'ютера, необхідно в діалоговому вікні «Мови та служби текстового вводу» у вкладці «Загальне», за допомогою кнопки «Додати» вибрати з пропонованого списку потрібні вам мови. У цій же вкладці («Загальне») можна закріпити мову введення.
За допомогою мовної панелі користувач може з легкістю виконувати завдання щодо введення тексту і перемикати розкладку клавіатури. Значок мовної панелі може розташовуватися в будь-якому місці «Робочого столу», часто він виноситься в область повідомлення на «Панелі задач». Якщо у вас немає необхідності в цьому засобі, мовну панель можна приховати або закрити.
Інструкція
1
Якщо ви хочете розмістити мовну панель в області повідомлень на «Панелі задач», підведіть курсор миші до її значку, клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть з меню, що випадає команду «Згорнути» або натисніть на кнопку [-], розташовану в правому верхньому куті мовної панелі.
2
Ееслі вам необхідно відключити мовну панель і видалити її з «Робочого столу», клікніть по її значку правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню команду «Закрити мовну панель». При такому закритті текстові служби будуть збережені. Те ж саме можна зробити і іншим шляхом.
3
Клацніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці «Панелі задач». У випадаючому меню виберіть пункт «Панелі інструментів». У розгорнулося підменю зніміть маркер з пункту «Мовна панель», якшо по ньому лівою кнопкою миші. Повернути відображення мовної панелі можна тим же способом.
4
Щоб налаштувати відображення мовної панелі, через меню «Пуск» викличте «Панель управління». В категорії «Дата, час, мова і регіональні стандарти» виберіть значок «Мова і регіональні стандарти». У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Мови» і натисніть кнопку «Детальніше».
5
В додатково вікні «Мова і текстові служби» перейдіть на вкладку "Параметри" і натисніть на кнопку «Мовна панель» в розділі "Налаштування" (розташований в нижній частині вікна). У вікні «Параметри мовної панелі» зніміть маркер з полів «Показувати мовну панель на робочому столі» і «Додатковий значок на панелі завдань».
6
Натисніть послідовно кнопку ОК у вікні «Параметри мовної панелі», кнопку «Застосувати» у вікні «Мови та служби текстового вводу» і кнопку «Застосувати» в діалоговому вікні «Мова і регіональні стандарти». Закрийте останнє вікно, натиснувши на кнопку ОК або значок [x] у правому верхньому кутку вікна.