Як позбутися від лунатизму.

На сьогодні не існує методів боротьби з лунатизмом, які б гарантували стовідсотковий результат. Разом з тим, визначення причин, що передують виникненню нападів лунатизму , і їх своєчасна корекція, дозволять зменшити кількість тривожних вчинків лунатика.
Вам знадобиться
  • Музика для релаксації, чай з м'ятою або тепле молоко з медом, ароматизовані палички.
Інструкція
1
Лягайте спати в гарному настрої. Випийте перед сном склянку теплого молока з медом або чаю з м'ятою, запаліть ароматизовані палички. В цей час намагайтеся думати про хороше. Відмовтеся від негативних думок, роздумів про невдалий дні або неприємної ситуації. Перемкніть увагу на щось спокійне і невинне. Це заспокоїть вашу нервову систему і допоможе вам швидко і міцно заснути.
2
Займіться медитацією. Техніка медитації допоможе вам знайти душевну рівновагу і гармонію. Щовечора, в один і той же час протягом 10-15 хвилин виконуйте наступну вправу: сядьте в зручну для вас позу, переконайтеся в тому, що вас ніщо і ніхто не потурбує. Закрийте очі, глибоко вдихайте і видихайте, при цьому повторюючи про себе «Вдох» при вдиху і «Видих» при видиху. Зосередьтеся тільки на своєму диханні.
3
Спіть як мінімум 7:00. Повноцінний сон сприяє повному відновленню всіх ресурсів організму, витрачених за день. Створіть у вашій спальній кімнаті умови для циркуляції повітря або провітріть кімнату перед сном. Повітря, збагачене киснем, благотворно впливає на всі процеси в організмі, у тому числі і на нервову систему.
4
Прогуляйтеся перед сном. Невеликі фізичні навантаження сприяють поліпшенню кровообігу, збагаченню крові киснем і підвищенню рівня гормонів задоволення.
Зверніть увагу
Якщо у вашому будинку знаходиться лунатик, обов'язково ховайте на ніч предмети, якими він може нанести шкоду собі і оточуючим. Намагайтеся закривати на ніч вікна і вхідні двері.
Корисна порада
Якщо ви страждаєте хронічним недосипанням або хронічною втомою, це може бути реальною причиною лунатизму. Зверніться за допомогою до фахівця. Корекція першопричин дозволить скорегувати й наслідки.