Як привітати оригінально одного з днем ??народження. Як привітати з днем ??народження оригінально подругу.

Зовсім скоро у вашого друга день народження. Що подарувати? Як привітати? Адже деякі подарунки припадають пилом без діла на полицях, а деякі залишаються в пам'яті назавжди, так як справляють незабутнє враження своєю незвичністю. Якщо ви прагнете до оригінальності у привітанні, вам допоможуть кілька ідей, представлених нижче.
Інструкція
1
Варіант перший. Колективна стенгазета.Для цього подарунка потрібно буде зібрати кілька творчих "активістів" з друзів іменинника. Всі разом ви можете буквально за один вечір зробити вітальну колективну стінгазету. У ній може побут безліч різних розділів - загальні хороші спогади, смішні історії з життя, привітання, побажання, спільні фотографії та ін. Газета повинна бути великого розміру. Вона повинна привертати увагу своїми оформленням і яскравістю. Такий оригінальний подарунок можна просто урочисто вручити імениннику, якщо він не планує свята. Якщо ж ви запрошені на торжество, можна урочисто повісити стінгазету поруч з одним.
2
Варіант другий. Скласти казку, яка здійснює мрії іменінніка.Суть цього сюрпризу в тому, що вам потрібно буде скласти казку у віршах або в прозі про прекрасного принца (вашого друга). Тут вже наскільки вистачить вашого таланту. На початку можна зробити кілька ліричних відступів на тему того, як живе ваш друг, чим захоплюється, які його якості найкращі і т.д. У середині казки слід виконати чарівним чином всі мрії і бажання іменинника, про які ви знаєте. Прекрасний принц обов'язково повинен зуміти звернути гори і стати кращим у світі. Хваліть і робіть компліменти імениннику в казці, так "творіння" не залишить байдужим ні його самого, ні всіх запрошених друзів. Щоб казка потішила гостей, поставтеся до її написання з юмором.Закончіте свій твір привітаннями та побажаннями імениннику: щоб все в його житті вдавалося, щоб мрії здійснилися і т.д.Такую казку краще читати вголос автору. Закінчити читання доцільно тостом і оплесками на честь винуватця торжества.
3
Варіант третій. Професійний розигриш.В цьому випадку вам потрібно буде найняти акторів, які професійно розіграють іменинника, і замовити столик у ресторані для проведення торжества. Якщо ви зберете багато друзів, то зручніше буде скластися грошима і орендувати ціле кафе.Варіантов розіграшу досить багато, щось незвичайне і смішне вам можуть порадити самі актори, яких ви запросите розіграти друга. Наприклад, двоє правоохоронців затримують іменинника по дорозі додому в досить грубій формі, і під причиною приводу в міліцію, ведуть його в ресторан (кафе), де їх вже чекає галаслива компанія друзів. Зустрічати винуватця торжества слід гучними привітаннями, так посилюється ефект сюрпризу.