Як оформити передпокій, варіанти.

Незважаючи на те, що передпокій не така популярне місце в квартирі як спальня або кухня, вона все-таки є важливим приміщенням у будинку. Маленька і захаращена передпокій не тільки позбавляє комфорту мешканців, а й може зробити негативний вплив на загальний враженні гостей про будинок. Якщо така проблема є, значить прийшов час перепланувати і змінити її зовнішній вигляд.
Інструкція
1
Насамперед потрібно попрацювати над простором. Якщо передпокій маленька, то потрібно спробувати її збільшити, хоча б візуально. Додати світла і простору допоможе велике дзеркало від стелі до підлоги, світла стеля і стіни, пофарбовані у світлі тони. Вибираючи шпалери для стін, потрібно враховувати, що великий малюнок візуально збільшує простір між стінами, а невеликий, навпаки, зменшує.
2
Оскільки в передпокоях зазвичай немає вікон, необхідно подумати над якістю освітлення. Але не варто відразу вішати величезну позолочену люстру з безліччю лампочок. Вона не тільки не прикрасить зовнішній вигляд, але і візуально зменшить простір. Значно краще для освітлення передпокоєм підійдуть галогенні лампочки, розташовані на стелі або уздовж стін.
3
Що ж стосується меблювання прихожей, то тут, в прагненні роздобути більше простору, потрібно знайти «золоту середину». Не потрібно виносити всі меблі з передпокою, але і не варто захаращувати її непотрібними шафами і тумбами. Перед облаштуванням передпокої потрібно визначитися з тим мінімумом меблів, який дійсно життєво необхідний. Це може бути невелика консоль, вішалка, невеликий вбудований шафа і полиці для взуття і аксесуарів. Загалом, мінімальний набір меблів залежить від індивідуальних потреб сім'ї. Головне тут - щоб передпокій була завалена меблями, захаращуючи простір, але і не була порожньою.
4
Одним з найцікавіших проектів дизайну є обладнання дверного отвору у вигляді арки, а також спеціальні модулі з полками, які вигідно підкреслюють оригінальність і стиль передпокою. Найголовніше, щоб після свого поновлення, передпокій дарувала радість і комфорт мешканцям, гармонійно вписувалася в інтер'єр всієї квартири і була прекрасною візитною карткою всього будинку.