Як інвертувати кольору. Як інвертувати зображення.

Інвертування квітів застосовується для отримання негативу зображення. Ця функція може бути корисна для дизайнерів, художників, верстальників, а також усіх, хто любить експериментувати з фотографіями і цифровими зображеннями. Існує безліч легких і швидких способів того, як інвертувати кольору на комп'ютері.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - зображення для інвертування
Інструкція
1
Якщо вас дратує колірна схема, використовувана на робочому столі Windows, то ви можете інвертувати кольору фонового зображення. Для цього зайдіть в "Панель керування", знайдіть пункт "Спеціальні можливості", виберіть опцію редагування контрасту тексту і квітів на екрані. Поставте галочку в боксі "Висока контрастність". Відкрийте "Налаштування" для редагування зовнішнього вигляду екрана. Натисніть "Застосувати", щоб переглянути зміни. Якщо вони вас влаштовують, збережіть налаштування.
2
Використовуйте стандартну програму Microsoft Paint для створення цікавого ефекту негативу фотографій. Запустіть програму (її можна знайти в "Програми" - "Стандартні"), завантажте потрібне зображення за допомогою "Файл" - "Відкрити". Якщо ви хочете інвертувати тільки частина зображення, виділіть потрібний відрізок за допомогою інструменту виділення. Зайдіть в пункт меню "Зображення" і виберіть опцію "Інвертувати кольору ". Крім того, для виклику даної опції ви можете використовувати комбінацію клавіш Ctrl + I.
3
Для того щоб інвертувати кольору зображення в Adobe Photoshop, запустіть програму і відкрийте потрібну картинку. Створіть копію шару, в якому ви будете працювати. Якщо хочете інвертувати зображення повністю, натисніть CTRL + A. Якщо хочете інвертувати кольору певної ділянки зображення, то виділіть потрібну частину за допомогою інструменту "магнетичне ласо". Потім зайдіть в пункт меню "Зображення" і виберіть опцію "Інвертувати". У налаштуванні "Режим змішування" змініть "Нормальний" на "Кольоровий".
4
Якщо ваші очі втомилися від чорних літер на білому фоні, сидячи весь день в інтернеті з Firefox, спробуйте інвертувати кольору у вашому браузері. Щоб це зробити, зайдіть у налаштування Firefox вкладка "Вміст". Натисніть на кнопку "Кольори". У вікні, виберіть білий колір для тексту і чорний для фону. При бажанні відредагуйте кольору відвіданих і невідвіданих посилань. Збережіть зміни і перезавантажте браузер.