Як намалювати кульбаба.

Художники всіх віків любили малювати квіти - від химерного польового кульбаби до розкішної лілії. Кожен художник бачить квіти по-різному, і, залежно від його фантазії, на полотні або сторінці звичайному зошиті можуть вийти найрізноманітніші малюнки. Закарбувати цілу галявину кульбаб - значить зберегти частинку літньої радості і краси.
Вам знадобиться
  • Фарби або олівці, полотно, папір, пензель.
Інструкція
1
Справжній кульбаба поєднує в собі легкість, яскравість і колорит. Зображуючи кульбаба, зазвичай малюють невелику жовту шапочку і стеблинка з листям. Однак, намалювати тільки їх недостатньо, оскільки кульбаба, насамперед, являє собою ніжний і пишний квітка. Для малювання кульбаби придбайте якісну фарбу. Найважливіша умова при виборі фарби для зображення цієї квітки полягає в тому, щоб вона не розтікалася по полотну, так як кульбаба має вийти повітряним. Для цього хороша, зокрема, масляна фарба. Художники, котрі воліють олівці, можуть скористатися й ними. А ось гуаш для малювання кульбаби малопридатна - малюнок може вийти змазаним. Жовта фарба повинна бути насиченою, але не дуже яскравою і блідою.
2
Спочатку намалюйте головку кульбаби . Для цього потрібно взяти маленьку пензлик, щоб намалювати ескіз квітки. Цією пензликом нанесіть контур у вигляді кола. Потім в центрі цієї окружності зобразите пару візерункових і злегка роздвоєних пелюсток. Після цього намалюйте пелюстки, що залишилися з боків. Нижню частину головки доповніть невеликими гострокутними листочками. На завершальному етапі візьміть кисть побільше і акуратно зафарбуйте пелюстки і листочки.
3
Намалювавши найголовніше - головку кульбаби , перейдіть до зображення стеблинки. Він повинен бути тонким, але в теж час пропорційним голівці. Прокреслите дві тонкі лінії і з'єднайте їх з головкою кульбаби . Потім, узявши іншу кисть, зафарбуйте стеблинка світло-зеленою фарбою. Стебло потрібно малювати так, щоб створювалася ілюзія, ніби він трохи потопає в траві. Якщо ви навчитеся малювати його саме таким, кульбаба вийде більш схожим на справжній.
4
Листя кульбаби намалюйте після того, як ви зобразили сам квітка і стебло. Для цього вам теж потрібно чимало зусиль. Спочатку намалюйте каркас листа. Використовуйте для цього невелику пензлик. Обов'язково навчіться зображати листя різьбленими. Для цього, перш, ніж малювати листя, уважно розгляньте, як вони виглядають у справжнього кульбаби . Після того, як листя зображені, зафарбуйте їх і малюнок можна вважати готовим.
Корисна порада
Додаткову виразність малюнку додадуть зображені навколо кульбаби інші квіти і трава. Кульбаба добре поєднуються, зокрема, з ромашками або жовтцями. Врахуйте, проте, що блакитні квітки, такі, як дзвіночки, або сині, наприклад, фіалки виглядати поряд з кульбабою не будуть. Тому намагайтеся малювати разом з кульбабою квіти, близькі до нього за забарвленням.