Як покласти гроші на телефон з комп'ютера. Як через комп'ютер покласти денги на телефон.

В світі шаленому і спішному інший раз колись добігти до терміналу, щоб покласти гроші на телефон. Або через забудькуватість не поклали, а вдома виявилося, що на рахунку 0. Що ж робити? Благо, майже у кожного під рукою є комп'ютер.
Вам знадобиться
  • Телефон, комп'ютер, інтернет і електронний гаманець
Інструкція
1
Для поповнення рахунку мобільного телефон а слід спочатку завантажити ваш гаманець. Знайдіть там функцію "Оплата мобільного телефон а". У кожному гаманці своя система меню, але функція виведення коштів та оплати послуг є в кожному. Якщо не вдалося самостійно знайти сервіс, зверніться в службу підтримки. В результаті ви отримаєте покрокову інструкцію до того, як знайти потрібний сервіс в меню гаманця.
2
Після того, як ви відкрили сторінку оплати рахунку мобільного телефон а, заповніть всі необхідні поля: номер телефон а, суму, вибрати вид гаманця. Вводите дані уважно, допущена помилка може призвести до втрати грошей - поповниться чужий рахунок. Повернути втрачені кошти буває досить складно, а іноді неможливо.
3
Отже, ви заповнили форму, тепер вам необхідно підтвердити проведену транзакцію.Еслі підтвердження про виконану операцію вийшло на екран, значить ви вже поклали гроші на телефон за допомогою комп'ютера , залишилося дочекатися, коли ж гроші надійдуть на рахунок вашого телефон а. Зазвичай це відбувається досить швидко. Якщо ви провели всі маніпуляції правильно, а гроші не надходять протягом декількох годин, звертайтеся в підтримку - вони можуть розшукати втрачений платіж.
Зверніть увагу
Якщо вам потрібно поповнити рублевий рахунок, а гроші лежать на доларовому гаманці, то не біда - виберіть пункт, в якому уточнюється адреса гаманця, і знайдіть той, на якому є деньгі.Пользоваться поповненням рахунку мобільного телефону слід тільки через офіційні сайти або довірені обмінники, тоді ви не будете обмануті.
Корисна порада
Якщо ви користуєтеся електронним гаманцем постійно і поповнюєте один і той же номер телефону, вам бажано зберегти шаблон - так ви наступного разу просто проставите суму, і гроші відразу надійдуть вам на рахунок.