Як побудувати власний будинок.

Житлове питання - самий животрепетне протягом кількох поколінь, навіть століть. Мрія кожної сім'ї - жити у своєму, окремому і затишному куточку. Є такі люди, яким не доводиться думати про житло, але їх меншість. В останні роки все більша кількість людей намагаються побудувати свій будинок , будь то дерев'яний, цегляний або з сучасних блоків.
Вам знадобиться
  • Для втілення своєї мрії в життя слід запастися різного роду будівельними матеріалами. Інструментів знадобиться чимало - залежно від того, з якого матеріалу буде побудований будинок. А в першу чергу знадобляться земельну ділянку і проект майбутньої будови.
Інструкція
1
Визначившись з матеріалом і бюджетом будівництва, замовте проект майбутнього будинок а. Не забувайте, будинок ви будуєте для себе, тому потрібно підійти до цього заходу грунтовно, врахувати всі нюанси, передбачити все, що тільки можливо. Проектування - заняття складне, тому краще всього за розробкою звернутися до професіоналів.
2
Підготуйте котлован для фундаменту. Для того щоб процес будівництва не затягнувся, довірте викопування ями екскаватора - це найшвидший спосіб.
3
Виберіть і підготуйте будівельні матеріали поетапно - спочатку для спорудження фундаменту, потім для побудови каркаса, стін, даху. Планомірна і своєчасна доставка витратних матеріалів допоможе ефективно використовувати робочу силу і простір ділянки, на якій ведеться будівництво власного будинок а.
4
Залийте фундамент і почекайте, поки розчин затвердіє. Потрібно проводити будівельні роботи з урахуванням особливостей матеріалів, які ви застосовуєте.
5
Після того, як фундамент готовий, починайте зведення стін. Якщо ви запросили бригаду будівельників, не пускайте весь процес на самоплив. Беріть участь у всіх процесах, не бійтеся перевіряти якість роботи - адже вам і вашій родині жити в цьому будинок е.
6
Стіни готові - приступайте до даху. Спочатку треба встановити каркас, а потім покрівлю. Якісна покрівля - один з найважливіших критеріїв. Щоб уникнути неприємностей при примхах природи постарайтеся вибрати максимально якісний матеріал і в точності дотримуйтесь технологію.
7
Після того, як будівля готова, робота не закінчується - встановіть вікна, двері. Потім приступайте до опалення, водопостачання та іншим зручностей, необхідним для нормального життя.
8
Отже, коли дах і стіни готові, всі основні системи встановлені, переходимо до внутрішнього оздоблення - тут немає кінця польоту вашої фантазії. Втілюйте мрію в життя. Ну і не забудьте відзначити новосілля!
Зверніть увагу
Купуючи будівельні матеріали, намагайтеся звертати увагу на їх безпеку, екологічність, вогнетривкість і в цілому на якість. Ніколи не залишайте найману бригаду будівельників без нагляду, завжди перевіряйте якість їх работи.Не економте коштів на проведенні аналізу грунту перед будівництвом, правильний фундамент - запорука довговічності будови.
Корисна порада
Беріть участь у всіх етапах строітельства.Следіте за якістю будівельних матеріалів, виконуваних робіт - у такому випадку в готовому будинку вам буде можна спати спокойно.Обязательно страхуйте захід і будова.