Як зробити маленького робота. Як можна побудувати маленького робота.

Зробити робота своїми руками - мрія практично кожного підлітка, а іноді й дорослої людини, який захоплюється радіотехнікою. Якщо ви мрієте про маленького саморобному диво, то дерзайте!
Вам знадобиться
  • стара техніка, конструктор «Лего»
Інструкція
1
Використовуйте вже готові деталі для зборки робота . Саморобного робота ви можете скласти з конструктора «Лего». Правда, це дорого, але зате дуже легко.
2
Візьміть за основу вашого маленького робота стару техніку. Для «мозкового центру» робота можна використовувати старий комп'ютер або ноутбук. При такому способі через вже існуючі порти комп'ютера ми можемо користуватися будь-якою мовою програмування для управління роботом і всілякими пристроями, які можна до нього пристосувати.
3
Зробіть робота за допомогою мікросхеми, драйвера мотора і декількох фотоелементів. Такий робот буде або рухатися до світла, або, навпаки, від нього.
4
Додайте в схему декілька світлодіодів - і він буде рухатися в напрямку вашої руки або чітко по світлою або темною смужці. Можна зробити, щоб він рухався вперед при освежении, направленому прямо на нього, і зупинявся при виключенні світла або його ослабленні.
5
Використовуйте в схемі фототранзистори - вони недорогі і прості в застосуванні. При зворотному розташуванні сенсорів робот буде вести себе як кріт і ховатися від світла.
6
Пожвавите поведінку робота , підключивши сенсори до плюса джерел живлення, тоді робот буде працювати відповідно до відбитим світлодіодами світлом. Відмінні результати досягаються при застосуванні світлодіодів яскраво-червоного або яскраво-оранжевого кольору з потужністю більше 1000 мкд.
7
Для просування робота по чорній лінії білого поля вона повинна бути не менше 30 мм завширшки. При уловлюванні обома фотосенсором відбитого від білого поля світла роботу належить рух вперед по лінії. Якщо ж хоча б один з сенсорів перетинає чорну риску, відбувається поворот робота і вирівнювання становища. При висвітленні сенсорами білого поля робот буде знову рухатися вперед.