Як назвати планету.

Планети бувають реальні та вигадані. Вигадану планету можна назвати як завгодно, але, хоча б заради ілюзії достовірності, має сенс дотримуватися правил, прийнятих в астрономії для іменування небесних тіл.
Інструкція
1
Загальні правила для назв планет наступні: (а) не більше 16 букв довжиною, (б) переважно - одним словом, (в) яке можна вимовити на якомусь мові, і (г) нікого при цьому не образивши .
2
За правилами, прийнятим Міжнародним астрономічним союзом, види планет як небесних тіл наступні: (а) Планета (небесне тіло, що обертається по орбіті навколо зірки, округле в силу власної гравітації, але недостатньо масивне для початку термоядерної реакції, і зуміло очистити околиці своєї орбіти від протопланетних об'єктів). (б) Карликова планета (не головуююча на своїй орбіті, на відміну від планети). Вона ж «мезопланета» (термін А.Азімова для планет менше Меркурія, але більше малої планети Церера). (В) Мала планета (вона ж «малий об'єкт Сонячної системи», вона ж - «астероїд», «супутник» чи «планетоид»).
3
Власне ім'я планеті дається: (а) На ім'я зірки, навколо якої звертається, з додаванням порядкового номера, в напрямку від зірки. Наприклад, Сонце-3 (наша Земля). Або Фомальгаут-26 (вигадане прямо зараз ім'я). Для малої планети - супутника може використовуватися ім'я «батьківської планети» з порядковим номером, наприклад, Місяць = Земля I). (Б) На ім'я міфологічного персонажа (божества і герої грецьких, римських, скандинавських та інших міфів, легенд). Наприклад, Меркурій, Марс, Юпітер, Тор, Квавар і т.д. (В) На ім'я або прізвища реально живе або жив людини. Одним з кумедних прикладів такого роду служить мала планета Матильда, названа на честь дружини віце-директора Паризької обсерваторії. (В) На ім'я літературного персонажа. Так, наприклад, ціла група малих планет (супутників Урана) названі іменами персонажів трагедій Шекспіра, а в Великому поясі астероїдів є мала планета, названа ім'ям відомого на Землі хоббіта Більбо. (Г) За назвою дослідницької місії або проекту, який відкрив планету . Тут, як правило використовуються скорочення і акроніми. Так, наприклад група планет за межами Сонячної системи була названа СOROT (від COnvection ROtation and planetary Transits, спільний проект евпропейского і французького космічних агенцій).
Зверніть увагу
Супутники і малі планети не можна називати одінаково.Запрещено використовувати як імена планет: - назви домашніх тварин, - назви, що мають комерційну природу (торгові марки і т.п.).