Як заблокувати сім-карту МТС. Як заблокувати симку мтс інтернет.

Якщо ви втратили телефон або не бажаєте більше користуватися тим номером, який у вас був, слід заблокувати сім-карту. Це необхідно для того, щоб вашої сім-картою не змогли скористатися сторонні люди. У абонентів МТС в такій ситуації є 3 варіанти дій.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з виходом в інтернет
  • Телефон, паспортні дані
Інструкція
1
Сім-карту МТС можна заблокувати через сервіс "Інтернет-помічник". Для входу в "Інтернет-помічник" вам необхідно зайти на сторінку https://ihelper.mts.ru/selfcare/і ввести у відповідних полях номер свого мобільного телефону і пароль. У лівій частині вікна ви побачите меню. Один з розділів меню називається "Блокування номера". Щоб встановити пароль, необхідно на своєму мобільному телефоні набрати команду * 111 * 25 # і слідувати вказівкам системи. Тобто в тому випадку, якщо вашої сім-карти при вас немає і ви не встановили пароль для входу в "Інтернет-помічник" раніше, скористатися даним сервісом не вдасться.
2
Ви можете звернутися до Контактного центру МТС. Якщо у вас є під рукою інший телефон з сім-картою МТС, наберіть 0890. Якщо ви телефонуєте з міського телефону або з телефону будь-якого іншого оператора стільникового зв'язку, наберіть 8800333 08 90. Дочекайтеся з'єднання з оператором, повідомте причину блокування сім-карти і назвіть свої паспортні дані. Ваш номер негайно заблокують.
3
Третій спосіб заблокувати сім-карту МТС - зайти в найближчий салон зв'язку. Після того, як ви пред'явіть свій паспорт, вашу сім-карту заблокують. Також в салоні ви можете отримати іншу сім-карту з вашим колишнім номером, балансом і всіма послугами, які були підключені раніше. Відновлення сім-карти безкоштовно.
Зверніть увагу
Обов'язково заблокуйте сім-карту в разі її втрати. Якщо ви цього не зробите, то можете отримати вельми значний рахунок від оператора стільникового зв'язку. Шахраї можуть вийти з вашої сім-карти в інтернет, зателефонувати в іншу країну або здійснювати дзвінки, перебуваючи в зоні роумінгу.
Корисна порада
Якщо сім-карта оформлена не на вас, то для її блокування через Контактний центр або салон зв'язку необхідно звернення тієї людини, на чиє ім'я оформлено договір.
Часом трапляються такі ситуації, коли людина змушена виїхати на деякий час в інше місто. Звичайно, він хоче бути на зв'язку зі своїми близькими, друзями, але, наприклад, воліє не користуватися роумінгом. Якщо він є клієнтом одного зі стільникових операторів, краще на час відсутності заблокувати сім-карту, таким чином, абонентська плата за цей час не буде зніматися.
Інструкція
1
Заблокувати сім-карту можна самостійно. Для цього зайдіть на офіційний сайт вашого стільникового оператора. Наприклад, ви є абонентом ВАТ «Мегафон». В адресному рядку наберіть www.megafon.ru.
2
У правому верхньому куті знайдіть напис «Сервіс-Гід» і клікніть на неї. Відкриється сторінка, де потрібно буде ввести десятизначний номер і пароль для входу в зону самообслуговування. Далі натисніть «Увійти».
3
Перед вами відкриється сторінка вашого особового рахунку. Зліва від себе знайдіть меню, клікніть на вкладку «Послуги та тариф». Знайдіть пункт «Блокування номера».
4
Встановіть добровільну блокування, вибравши потрібний період. Пам'ятайте, що він не повинен бути більше 6 місяців. Клікніть на напис «Встановити». Система автоматично запропонує вам підтвердити операцію. Натисніть на «Ок».
5
Щоб заблокувати сім-карту ВАТ «МТС», наберіть в адресному рядку www.mts.ru, знайдіть напис «Вхід в Інтернет-Помічник», далі вкажіть номер і пароль. На сторінці знайдіть напис «Блокування номера», далі дотримуйтесь інструкції.
6
Заблокувати сім-карту ви можете і в будь-якому офісі вашої стільникової компанії. Для цього достатньо взяти з собою документ, що засвідчує вашу особу. Якщо особовий рахунок зареєстрований не на вас, то власник повинен оформити на вас довіреність.
7
Добровільно заблокувати номер ви можете за допомогою телефонної лінії обслуговування абонентів, для цього наберіть короткий номер вашого стільникового оператора (МТС - 0500, Мегафон - 0890, Білайн - 0611). Зв'язавшись з оператором, назвіть йому паспортні дані власника або кодове слово, яке ви називали при купівлі сім-карти.
Корисна порада
Добровільна блокування номера ВАТ «Мегафон» коштує 30 рублів, абонентська плата за дану послугу складає 1 рубль на день. Блокування особового рахунку ВАТ «МТС» коштує 35 рублів, за збереження номера щомісяця знімається плата розміром 138,6 рублів.