Як розібрати пульт.

У кожному будинку є побутова техніка, яка зазвичай забезпечується пультом дистанційного керування. Такий пульт вельми зручний, так як з його допомогою можна керувати технікою на відстані. Однак пульти дуже часто ламаються і вимагають ремонту. Як же розібрати пульт, щоб його відремонтувати?
Вам знадобиться
  • Викрутка з пластику або тугий гуми, чистий аркуш паперу.
Інструкція
1
Підготуйте чисту поверхню. Найкраще постелити білий аркуш паперу, так як на ньому добре буде видно дрібні деталі, які дуже легко втратити. Уважно вивчіть ваш пульт. Принцип збірки у всіх пультів приблизно однаковий, різниця в розташуванні кріпильних болтів і засувок. Прочитайте посібник з експлуатації побутової техніки, пульт від якої вам необхідно розібрати. Дуже часто там наводиться схема будови пульта. Вона допоможе вам правильно розібрати пульт, не порушивши жодних деталей.
2
Зніміть кришку відсіку, де знаходяться батарейки. Огляньте засувку цього відсіку. Вона дуже часто ламається і починає сама від'єднуватися від корпуса. Якщо засувка зламана, її потрібно замінити, так як приклеювати відламаний шматочок марно. Вийміть батарейки. Слідкуйте за тим, щоб батареї не були окислені. Огляньте контакти у відсіку. Вони повинні бути чистими, без плям і стороннього покриття. Якщо батарейки окислились, то доведеться зачистити всі контакти, інакше пульт може не працювати. Також рекомендується придбати акумулятори замість батарейок. Вони хороші тим, що не окислюються. Також за допомогою акумуляторів ви зможете заощадити.
3
Тепер переконайтеся, що всі болтики на корпусі зняті, якщо вони є. Постарайтеся запам'ятати розташування вийнятих болтиков, так як вони можуть незначно відрізнятися. Тепер візьміть пластикову викрутку, вставте її в зазор між двома частинами пульта і злегка натисніть. Тепер ваше завдання знайти всі внутрішні засувки і відкрити їх. Використовуйте викрутку тільки з пластику або тугий гуми, так як звичайна викрутка легко може порушити пластик пульта. Натискайте дуже акуратно, щоб ненароком не зламати засувки. Коли ви відкриєте всі засувки, можете від'єднати частини пульта. Будьте гранично обережні, тому що усередині велика кількість найдрібніших деталей, які можна легко пошкодити. При необхідності очистіть гумову клавіатуру.
Корисна порада
Проводите всі роботи з граничною обережністю, щоб ненавмисно не порушити деталі і засувки.