Як назвати ведмежати. Як називають маленьких ведмежат.

Дати правильне і красиве ім'я маленькому ведмежаті - питання такий же складний і відповідальний, як дати ім'я маленькій дитині. Адже ведмежа в майбутньому перетвориться на дорослого ведмедя, у якого буде свій характер, свої індивідуальні особливості, своя неповторна зовнішність. Якщо перед вами встала така нелегке завдання, підійдіть до цього питання максимально серйозно. І перш ніж прийняти остаточне рішення, зважте всі «за» і «проти», пам'ятаючи про те, що ім'я ведмежаті дається, в першу чергу, щоб охарактеризувати тварина, а не для розваги оточуючих.
Інструкція
1
Перед вибором імені придивіться до зовнішності ведмежати , може бути, він відразу нагадає якого-небудь літературного або казкового героя, персонажа кіно, актора, політика чи просто відомої людини. Також можуть допомогти незвичайні особливості зовнішності: плямочка іншого кольору на шерсті або нестандартна форма якої-небудь частини тіла. Наприклад, якщо ведмежа маленького зросту, назвіть його Коротун. Для ведмежати , який обіцяє стати справжнім гігантом, підійде ім'я Кінг-Конг або Велетень.
2
Спробуйте визначити характер ведмежати . У багатьох тварин, як і у людей, вже з дитинства зрозуміло якими вони будуть, коли виростуть. Добродушний ваш ведмежа або сердитий, впертий або поступливий, веселий або серйозний - все це може дати ідеї для майбутнього імені тварини. Якщо ведмедик з дитинства хмурить брови, йому підійде ім'я Буркун, а серйозне і розважливе тварину можна назвати, наприклад, Мислитель.
3
Іноді при виборі імені можуть допомогти кулінарні пристрасті вашого вихованця. Якщо ведмедик любить мед, йому підійде ім'я Ласунка, якщо, навпаки, воліє м'ясо, назвіть його більш серйозним ім'ям.
4
Щоб тварина відгукувалося, обране ім'я має бути звучним, односкладовим і легко запам'ятовується для самого ведмежати .
5
Якщо у вас вибір клички для ведмежати викликає труднощі, організуйте конкурс на кращий варіант імені. Це стане суспільно значущою подією з кількох причин. По-перше, оточуючим завжди цікаво брати участь у житті тварин, тим більше маленьких. А по-друге, інтерес людей посилюється, якщо їм запропонувати гідну нагороду, наприклад, фотосесію з ведмежам. Такий досвід застосував Ленінградський зоопарк, коли у пари білих ведмедів Услід і Меньшикова народилися двоє ведмежат. Жителі міста взяли активну участь у виборі імен для малюків. Були варіанти, пов'язані з футболом, наприклад, Зеніт і Чемпіон, Дік і Гус; з літературою, Чук і Гек; з характерами ведмежат, Задира і Пустун.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що назвати ведмежати можна по-різному, адже він не зможе обуритися і попросити інше ім'я. Але підходити до цього процесу потрібно дуже відповідально, адже потім все довге життя тваринного про нього будуть судити, перш за все, по імені.
У будь-якого міста є і плюси, і мінуси. В кінці кожного року публікуються своєрідні рейтинги найбільш зручних для життя міст нашої планети. При їх складанні враховується місце розташування населених пунктів, кліматичні умови, планування, розвиненість інфраструктури, ціновий рівень на продукти харчування та промислові товари, а також на послуги, доступність культурного дозвілля, ступінь безпеки городян і т.д.
На думку авторитетної аналітичної компанії Economist Intelligence Unit, в 2011 році найкращим містом з точки зору зручності його мешканців став канадський Ванкувер, столиця провінції Британська Колумбія. Він розташований на березі Тихого океану в дуже красивій мальовничій бухті і оточений віковими хвойними лісами, над якими підносяться суворі й величні снігові вершини скелястих гір. М'який клімат, велика кількість парків і пляжів, красива архітектура, зручна міське планування, добре продумана транспортна мережа, безліч першокласних музеїв, ресторанів, готелів, торгових центрів - все це спонукало аналітичну компанію поставити Ванкувер на перше місце в списку з результатом 98,0 балів .Совсем трохи поступилася Відень, столиця Австрії, яка набрала 97,9 балів. Це один з найкрасивіших міст Європи, розташований на берегах широкого повноводного Дунаю. У Відні чудово зберігся історичний центр з всесвітньо відомими пам'ятками історії та архітектури, наприклад, знаменитий палацовий комплекс Хофбург, а також собор святого Стефана, будівля Ратуші і т.д. Численні парки, сквери прекрасно доповнюють архітектурні комплекси площ і міських кварталов.В цьому місті жили і творили багато геніїв, наприклад, композитори Моцарт, Гайдн, Бетховен, Шуберт, Штраус. Вираз «Віденський вальс» стало прозивним. Атмосфера свята, урочистості досі збереглася в цьому місті. Побувавши в ньому, туристи без пояснень зрозуміють, чому Відня раніше називали чудовою, блискучою, обворожітельной.Ну, а почесне третє місце, поступившись Відні всього лише чотири десятих бала, зайняв Мельбурн, який більшість громадян Австралії вважають найкрасивішим містом їхньої країни. Розташований на берегах річки Ярра, це місто органічно поєднує архітектуру вікторіанської епохи з самими передовими зразками зодчества 21-г століття. Мельбурн - дуже зелене місто, в ньому безліч парков.Два найзручніших з точки зору аналітичної компанії російських міста - Санкт-Петербург і Москва - зайняли лише малопочесне 68-е і 70-е місця в цьому рейтингу.