Як перефарбувати волосся з чорного в білий. перефарбувати волосся з чорного в білий в салоні.

Велика частина людей на планеті від природи наділені темними волоссям . Світле волосся можна зустріти тільки у представників європейської раси. Але багато дівчат прагнуть з брюнетки стати блондинкою. Отже, як перефарбувати волосся з чорного в білий?
Вам знадобиться
  • - Оксиген 6, 9 і 12%,
  • - осветляющая пудра.
Інструкція
1
Спочатку потрібно підготувати себе перед фарбуванням. Надіньте рукавички і захисний фартух. Тепер можна приступати до змішування блондаторов. Пропорції їх 1: 2. Це значить, що на одну мірну ложку порошку припадає дві ложки рідкого оксігента. Змішувати ці компоненти потрібно в пластиковій посуді і безпосередньо перед нанесенням на ваше волосся.
2
Потім розділіть ваше волосся на кілька зон. Зазвичай це робиться горизонтальним і вертикальним проділом. Зафіксуйте зажимами волосся. Почніть весь процес з нижньопотиличної зони. Найважливіше в першій стадії освітлення робити невеликий в 2 сантиметри відступ від коренів. Речовина на волосся потрібно наносити дуже швидко і рясно. Волос буквально повинен «купатися в фарбі». Тільки в цьому випадку можливе якісне прокрашивание.
3
Відокремте пасмо шириною 2 см. По всій її довжині розподіліть блондатор. Після нанесення прочешіть дерев'яної гребінцем. Як тільки обробите одну зону, намагайтеся максимально швидко обробити іншу. Така максимально можлива швидкість потрібна, бо час очікування дії фарби починається тільки з моменту, коли ви підготуєте найостаннішу пасмо. Якщо ви почали весь процес вже півгодини тому і ще не видно кінця роботі, то доведеться всерйоз задуматися про ту частину волосся, з якої все й почалося. Фарбу ні в якому разі не можна перетримувати. Краще, якщо буде потрібно, провести повторне освітлення через кілька днів.
4
Після покладеного часу очікування, вимийте голову шампунем. Нанесіть живильний бальзам. Змийте, підсушіть рушником.
5
Другий раз, через кілька днів, наносите фарбують суміш вже і на корені волосся. Повторіть кроки з 1 по 4. Тепер волосся готові до нанесення потрібного вам тони!