Як вибрати старий автомобіль ВАЗ.

Як правило, вибір початківців автолюбителів зупиняється на підтриманих автомобілях, в тому числі, на стареньких ВАЗах . Але як же правильно вибрати старий ВАЗ, щоб не довелося вкладати в нього кругленьку суму на капітальний ремонт через місяць?
Інструкція
1
В першу чергу треба звернути увагу на стан кузова. Фарба і лак повинні бути нанесені рівномірним шаром. Якщо ж ви помітили, що відтінки фарбування не збігаються, це означає, що машина потрапляла в ДТП і перефарбовувалася. Зверніть особливу увагу на стан покриття на капоті, боковинах кузова і крилах. Якщо ви помітили деяке спучування фарби на поверхні, то це сліди корозії, які власник намагався приховати від вас. Якщо ви помітили наявність іржі, то її вже не зупинити, вона буде тільки поширюватися по кузову.
2
Далі треба звернути увагу на внутрішньо стан деталей машини. Вибивання передач, а також гучні звуки з коробки передач, труднощі при включенні передач є наслідком того, що коробка несправна і, швидше за все, буде потрібно її заміна. Зверніть увагу на стан підвіски. Наявність тріщин на задній балці в місці кріплення амортизаторів, присутність розгойдування при русі є ознаками несправної підвіски. Якщо з вихлопної труби валить чорний або сизий дим, то можете сміливо йти, в цьому випадку потрібен капітальний ремонт двигуна. Чи потрібно вам це? Звичайно, ні. Присутність патьоків масла на двигуні - перша ознака проблем.
3
Тепер перевірте стан електрики. Мимовільне включення звукового сигналу, двірників є ознакою несправності монтажного блоку. Швидше за все, його потрібно міняти. Як правило, у будь уживаної машини спостерігаються проблеми з електрикою, так що будьте готові з нею повозитися.
4
Ще одна порада. Ніколи не вибирайте стару машину поодинці. Найкраще цим займатися на пару з хорошим другом або родичем, який непогано розбирається в автомобілях. Адже колишній господар демонструватиме вам тільки гідності автомобіля, а удвох побачити який-небудь недолік набагато простіше. При виявленні будь-яких проблем з автомобілем відразу ж починайте торгуватися. Чим більше несправностей ви виявите, тим нижчою повинна виявитися кінцева ціна автомобіля.