Як збільшити потужність автомобіля.

Погодьтеся, приємно, коли ви з місця обганяєте свого опонента на світлофорі. Коли ви впевнені, що під капотом стоїть такий двигун, з яким мало хто з гонщиків-аматорів здатні змагатися. Якщо вас не влаштовує заводська комплектація автомобіля , і ви хочете вичавлювати з нього набагато більше, то вам всерйоз треба задуматися про те, що добре було б збільшити потужність машини.
Інструкція
1
Зменшення опору потоку повітря - перший спосіб. Полягає він в заміні звичайного повітряного фільтра на фільтр нульового опору і установці прямоточного глушника. Після цього потужність збільшується в середньому на двадцять відсотків. Варто відзначити, що спосіб не з дешевих, але ми тут не будемо розглядати економічну сторону питання. Також зменшити опір повітрю можна шляхом заміни або розточування і шліфування впускного колектора, переробки головки блока циліндрів, установки турбонаддува.
2
Оптимізація складу робочої суміші - другий спосіб. Полягає він у зміні кількості палива для різних режимів роботи. Здійснюється шляхом збільшення магістрального тиску, настроюванням регулятора тиску палива і зміни програми роботи електронного блоку управління (так званий чіп-тюнінг).
3
Оптимізація випуску - третій спосіб. Він полягає в поліпшенні продувки циліндрів шляхом зниження опору випускного колектора і глушника (найкраще ставити трубу більшого діаметра). Ви також можете розточити блок циліндрів, обрізати поршні і замінити колінчастий вал. Але це вже потребують втручання в механічну частину двигуна, тим самим ви не зможете отримувати послуги гарантійного ремонту. Тому найкраще знімати велику потужність з наявного у вас мотора, не вдаючись до механічних впливів на сам двигун.