Як організувати смс-сервіс.

СМС- сервіс - це бізнес, який ґрунтується на інформуванні користувачів мобільного телефону про різні акції, вікторинах. Через СМС- сервіс працюють багато служби знайомств, проводяться відкриті голосування, пропонуються товари або послуги. Виявляється, організувати такий бізнес зовсім нескладно, потрібно лише знати деякі організаційно-технічні моменти.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - ідеї бізнесу;
  • - кошти на оплату послуг компанії-агрегатора.
Інструкція
1
Визначте вид діяльності, який ви бажаєте пропонувати через СМС- сервіс. Можливо, це будуть посилання на скачування. Наприклад, користувач вирішив завантажити програму для свого комп'ютера. На сайті він клікає на посилання, а йому пропонується ввести пароль, який можна отримати, надіславши смс-повідомлення на певний короткий номер. А може бути, це буде збір пожертвувань або оплата комунальних послуг через смс - варіантів може бути безліч.
2
Складіть бізнес-план вашої ідеї (він знадобиться для реєстратора номера).
3
Увійдіть в якості ПБОЮЛ в податковій інспекції.
4
Зверніться в компанію-агрегатор. Ці організації займаються продажем красивих і коротких мобільних номерів, вони мають договори з багатьма мобільними операторами, тому користувач будь-якої мережі зможе без проблем відправляти смс-повідомлення на ваш номер. Компанії-агрегатори будуть забирати 5-10% від вартості кожного відправленого користувачем повідомлення, а премія мобільного оператора буде складати до 45% від суми, яку витратить користувач зв'язку. У цій компанії потрібно написати заяву на реєстрацію номера, а для цього буде потрібно готовий бізнес-план, адже існує безліч шахраїв, працювати з якими агрегатори відмовляються. До речі, в основному продавці коротких номерів працюють тільки з ПБОЮЛ.
5
Зайдіть в особистий кабінет на сайті компанії-агрегатора. Уклавши договір з організацією, яка реєструє короткі номери, ви отримаєте доступ до особистого кабінету на сайті цієї самої компанії. В особистому кабінеті можна буде відстежити рівень свого доходу. Крім того компанія-агрегатор видасть вам на руки договір про оренду номера, в якому буде детально прописаний процес обміну вашого скрипта зі скриптом агрегатора. Що це означає? Користувач мобільної мережі посилає смс-повідомлення на орендований вами номер. Смс приймає агрегатор. При необхідності прийняту інформацію про користувача агрегатор передає на ваш скрипт для того, щоб програма змогла згенерувати код доступу, наприклад, до тієї ж посиланню на скачування програми. Автоматично згенерований код знову передається скрипту агрегатора, який і відправляє його у відповідному смс-повідомленні користувачеві.
Всі ми знайомі з рекламою, яка транслюється по телеканалах про відправку смс на короткий номер для отримання посилання на скачування контенту для мобільних телефонів - ігор, програм, мелодій і картинок. Цей бізнес настільки простий, що його цілком під силу організувати самим. Для цього достатньо в точності слідувати певній ланцюжку дій. Прибутковість смс - сервісу безпосередньо залежить від того, наскільки активно ви використовуєте рекламу і наскільки привабливий ваш контент.
Інструкція
1
Насамперед, вам потрібна ідея, оформлена у форматі бізнес-плану. Це стане в нагоді як для вас, щоб мати найбільш чітке уявлення про те, які кроки ви плануєте здійснити в напрямку мети, так і для того, щоб надати витяги з нього компаніям-агрегаторами, про взаємодію з якими ви дізнаєтеся трохи пізніше.
2
Для того щоб вести подібну діяльність, вам необхідно мати статус юридичної особи. Ви можете відкрити як складні форми такі, як ТОВ, або просто бути індивідуальним підприємцем. Бажано, щоб у вашого юридичної особи був власний розрахунковий рахунок, на який буде перераховуватися виручка.
3
Компанія-агрегатор - це компанія, яка бере на себе витрати часу на оформлення договорів з операторами стільникового зв'язку за умовами перерахування грошей з рахунку абонента за відправку смс . У випадку, якщо ви відкриваєте домашній бізнес, або ви новачок у цій справі, це є найпростішим способом. Після укладення договору з компанією-агрегатором, ви отримуєте пакет технічної документації, яка містить інформацію за вашим взаємодії з ним та управління вашим особистим кабінетом на сайті агрегатора.
4
Майте на увазі, що для взаємодії з агрегатором вам можуть знадобитися навички програмування. Якщо ви їх не маєте, подбайте про це заздалегідь, найнявши IT-фахівця для налаштування.
5
При роботі враховуйте, що і агрегатори, і оператори стільникового зв'язку мають свій відсоток з кожного відправленого смс . З кожною смс агрегатор бере від п'яти до п'ятнадцяти відсотків, стільниковий оператор ж може брати до сорока п'яти відсотків. Віднімаючи податки, ви отримуєте близько половини тієї суми, яку сплачує клієнт, причому гроші надходять на ваш рахунок в кінці місяця, наступного за звітним.