Як відправити голосову листівку. відправимо привітання на телефон.

Який би оригінальний подарунок зробити? - Щоразу ставите питанням ви. І мало що спадає на думку. Але технології не стоять на місці і думають за вас. На зміну вже звичним смс-повідомленнями і ммс-кам приходять нові оригінальні голосові листівки. Поздоровлення на будь-який смак і з приводу, будь то день народження, весілля або просто побажання доброго дня - все це ви зможете відправити своїм рідним, коханим і друзям. Уявіть, ваш друг бере телефон і очікує банальних слів на день народження, але раптом з трубки мобільного телефону звучить привітання від Жириновського або "Хеппі Бездей" співає сама Мадонна. Здивуванню одного не буде меж.
Інструкція
1
Отправить слова привітання або музичну листівку на мобільний телефон дуже просто. Зайдіть на сайт, який надає такі послуги. На ньому спочатку виберіть відповідне для вашого випадку подія, слова повідомлення і потрібний голос. Далі заповніть поле "Телефон одержувача", і ваше замовлення відправиться в правильному напрямку. До речі, листівка може бути доставлена в будь-який зручний для одержувача час. Оплачується така листівка з вашого мобільного телефону, просто відсилаєте смс на номер, вам висилають код, вводите його - і листівка вже в дорозі. Безсумнівний плюс голосовий листівки-сюрпризу в тому, що оформлення замовлення не займе багато часу, а результат приємно здивує получателя.Кстаті, не вірте тій рекламі на сайтах, яка пропонує голосові листівки безкоштовно. Всім відомо, безкоштовний сир тільки в мишоловці. Швидше за все, це просто обман, і заплатите ви в кілька разів більше.
2
Крім того, деякі сайти надають можливість самому створити листівку . Все, що потрібно - це записати слова з комп'ютерного мікрофону або завантажити вже наявні звукові доріжки у форматі mp 3 або wav. Також ви самостійно зможете обробити музичний файл, прибравши все зайве. І мелодійна листівка готова, лише відправте її на мобільний телефон. Але існує обмеження у розмірі файлу, він повинен важити не більше 10 мб.
3
При запису свого оригінального послання також можна скористатися спецефектами і фонової музикою. Але довжина вашого повідомлення обмежена мінутой.Рассмотренние варіанти відправки голосових листівок, розраховані на мобільний телефон. Але можна відправити подібну листівку і по e-mail. Існує багато різних програм для створення анімації (adobe, sony). Отже, записуємо анімаційне відео або просто вставляємо картинку, накладаємо музику або голос. Потім конвертуємо отримане в один з найбільш популярних форматів: swf, flv, mov, exe, avi і відправляємо на пошту одному. Плюс в цьому є - ніяких грошових затрат.Но мінусів, на жаль, більше - ефект несподіванки зникає, і ще ми не завжди знаємо електронні адреси наших друзів або у них зовсім немає пошти, також для створення таких листівок потрібно вміння працювати з програмами і час .Отже, існує кілька варіантів відправлення голосових листівок, а який зручніше - вирішувати вам.