Як освітлити хну.

Хна - це популярний натуральний барвник для волосся. Великий плюс фарбування хною в тому, що вона не тільки не псує структури волосся, але і, при правильному використанні, зміцнює їх, робить пишніше і сильніше. Мінус хни - вона настільки міцно "рідниться" з нашими волоссям, що її практично неможливо вимити з їх структури.
Інструкція
1
Якщо ви хочете змити або освітлити хну , то пам'ятайте, що чим раніше ви це зробите з моменту фарбування цим природним барвником, тим помітніше буде результат. Це пояснюється тим, що хна сильно вимивається з волосся протягом двох тижнів, а потім її колірні пігменти наче "зростаються" з нашими натуральними пігментами і вимити їх із структури волоса буває дуже складно.
2
Не варто перефарбовувати хну за допомогою хімічних барвників, так як результат цього фарбування може бути, м'яко кажучи, непередбачуваний. Багато хто вважає, що з хною на волоссі можна боротися тільки за допомогою ножиць. Насправді існує ряд домашніх способів освітлення хни. Варто спробувати освітлити рудий колір після фарбування хною натуральними методами. Так і локони залишаться цілі, і колір поступово піде. Звичайно, повністю хна НЕ вимиється зі структури волоса, але так чи інакше, ви підготуєте їх до подальшого фарбування.
3
- Спробуйте маски з теплими оливковою або реп'яховою маслами. Вони добре витягують штучні колірні пігменти з волосся, повертаючи натуральний колір. Підігріте масло слід рівномірно розподіляти по всьому волоссю і тримати під утеплюючим ковпаком (махровим рушником) не менше двох годин. Щоб колір витягувався інтенсивніше, маски слід робити не менше 3-х разів на неделю.- Щоб масляна маска була ще більш ефективною, можна наносити її разом зі спиртом. Для цього знадобиться 70% -ний спирт, яким змочуються волосся по всій довжині. Через п'ять хвилин, коли лусочки волосся під дією спирту відкриваються, на голову наноситься тепле масло. Лусочки розкриті, і колір витягується набагато активніше. Маску слід тримати на волоссі півгодини під теплим ковпаком. Можна підігрівати волосся феном через рушник. Промивати голову краще шампунем для жирного волосся.- Ще один варіант масляної маски: вимити голову господарським милом, яке також розкриває лусочки волосся, після чого наноситься тепле масло знову-таки на 2:00 під теплий колпак.- Кефір і кисла сметана трохи приглушують колір. Ці продукти наносяться на 2-3 години, після чого змиваються шампунем для жирного волосся. Для більшого вимивання кольору можна кефір змішати з невеликою кількістю дрожжей.После нанесення будь-яких масок можна обполіскувати волосся слабким оцтовим розчином, який також освітлює хну .