Як варити кальмарів в салат.

Той, хто обожнює морепродукти, знає, що кальмари в салатах - це вишуканість і блаженство. Але при варінні кальмарів традиційним способом усі властивості йдуть у воду.

Вам знадобиться

Кальмари, каструля, вода, сіль, перець горошком і лавровий лист.

Інструкція
1

Для початку варто почистити кальмари і зробити це можна в такий спосіб: під потоком проточної води акуратно знімаємо тонку плівку з кальмара. Чим свіже кальмар, тим знімається плівка краще. Обумовлюється це старінням клітин в його організмі. Приступаємо безпосередньо до відварюванню кальмарів. Тут нам необхідно усвідомити таке: варити кальмари довго не можна, це перетворює його м'ясо в гуму. Тому сміливо можете викинути книги, що ви читали до цього, де вказують, що варити слід 2-3 хвилини. Науковими дослідами було підтверджено, що варіння більше 2 хвилин ущільнює м'ясо кальмара і тільки після 30-хвилинного кип'ятіння м'якість повертається. Але за 30 хвилин кальмар втрачає свою форму і стає менше в 2 рази. Тому, необхідно закип'ятити воду, додавши при цьому сіль, перець горошком і лаврушку. Як вода закипіла, опускається один кальмар, 3-4 секунди і витягуємо його. На черзі наступний кальмар і так далі.

2

Також можна обійтися без варіння кальмарів цим способом. Після очищення кальмарів слід просто залити їх окропом (обдати окропом). Бажано робити це на друшляку. Тому що необхідно вплив окропом кілька секунд. Після цього, можна побризкати злегка м'ясо кальмарів оцтом.