Як знайти місце за координатами. Знайти місто за координатами.

При стабільно розвивається бізнесі, або ж в особистих інтересах іноді виникає необхідність здійснювати часті поїздки в міста або місця, де ще ніколи не був. При цьому існує ймовірність заблукати або загубитися. Щоб уникнути подібного сумного результату своєї поїздки, важливо завжди точно встановлювати вірні координати місця кінцевого призначення.
Інструкція
1
За умови знаходження необхідного місця прибуття в межах конкретного населеного пункту точно визначте лише поштову адресу з найменуваннями міста і вулиці, номера будинку (квартири). З цією метою придбайте і для подорожей встановіть в свій автомобіль навігатор, асортимент яких в даний час представлений при всіляких рівнях апаратної складності та вартості. Встановлені дані введіть в навігатор, який самостійно прокладе оптимальний маршрут прямування. При поїздці дотримуйтесь рекомендацій, які видає на дисплей пристрою. Але не варто довіряти йому на 100%. По можливості особисто запитуйте про напрямок руху інших водіїв і пішоходів.
2
Визначити координати свого знаходження означає встановити дані перетину географічної довготи (західної або східної) і широти (північної чи південної) із зазначенням цифрового вираження необхідних меридіана або паралелі з необхідною точністю до градуса, хвилини або секунди. Для цієї мети скористайтеся загальнодоступними послугами, наданими приватним особам офіційними провайдерами відомостей супутникових систем, російської «ГЛОНАСС» чи американської GPS.Чтоби позначити на карті конкретне місце , зробите прив'язку місцевості по відношенню до двох (по можливості, більше ) довготривалим об'єктам і нерухомим орієнтирам, наявними в окрузі. У якості подібних орієнтирів використовуйте ґрунтовні споруди, штучні та ландшафтні особливості (рови і злиття річок). Прив'язку місцевості здійснюйте за допомогою вказівки напрямних векторів руху від обраних орієнтирів. Вказівки по напрямку руху визначайте або за даними компаса до сторін світу, або за способом руху, яке повинно змінюватися в суворій відповідності з наявною картою.
3
Безпосередньо на місцевості завжди користуйтеся дрібномасштабними картами, а для встановлення шляхів можливих підходів - використовуйте середньомасштабні плани місцевості.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kGmkEtfOGXc