Як надрукувати карту.

Географічні карти стають все більш популярним елементом стилізації інтер'єру, як офісного приміщення, кабінету керівника, так і житлових приміщень, спалень та кабінетів. Крім того, карти надзвичайно популярні у туристів. У незнайомій країні, в незнайомому місті добре надрукована карта допоможе уникнути багатьох неприємностей, заощадить час, нерви і гроші.
Інструкція
1
Щоб надрукувати карту , визначитеся, для яких цілей вам необхідна карта. Від цього буде залежати і матеріал, на якому вона буде надрукована, і її масштаб, і оформлення.
2
Оберіть спосіб, яким ви хочете надрукувати карту . Якщо вам потрібна карта-схема міста для недовгої туристичної поїздки, її можна завантажити з інтернету в досить маленькому масштабі і роздрукувати на звичайному домашньому принтері.
3
Якщо ви хочете мати карту світу для кабінету або більшу офісну карту , вам доведеться звернутися в гарну друкарню. Виберіть друкарню, зробіть замовлення і добре поясніть виробникам, яка саме карта вам потрібна. Для офісної карти вибирайте міцну банерну тканину, стійку до корозії і впливу ультрафіолетових променів.
4
Якщо ви хочете замовити географічну карту для дитячої кімнати, вибирайте якісну широкоформатний друк на фотопапері. Дитячі карти повинні бути барвистими і насиченими.
5
Крім того, деякі друкарні пропонують друк настінних зображень супутникових карт з серверів Google. Такі карти відрізняються високою якістю і детальністю. Масштаб і розмір карти ви обираєте самі.Поінтересуйтесь, яким обладнанням оснащена обрана вами друкарня, перегляньте каталог виконаних замовлень. Заздалегідь обговоріть всі умови оплати та доставки карти.Качественно надрукована карта буде корисна і доставить вам естетичне задоволення.
Зверніть увагу
Дитячі карти і атласи допомагають нашим дітям пізнавати світ, навчають їх спілкуванню, вчать географіі.Существуют також карти зоряного неба, карти знаменитих битв, фантазійні карти придуманих світів, карти світу, країни, міста, військові та топографічні карти.