Як купувати квитки на пором.

Якщо ви плануєте поїздку через річку або море, але з якихось причин вас не влаштовує авіапереліт і наземний транспорт, зверніть увагу на можливість подорожі на поромі . Незалежно від цілей вашого маршруту (туризм або бізнес) поїздка на поромі стане для вас своєрідним круїзом. І це не дивно, адже сучасні пороми являють собою багатопалубні суду з великою кількістю різноманітних розваг: кафе, ресторани, дискотеки, басейни, кінотеатри і т.п. Основна відмінність подорожі на поромі від поїздки на круїзному лайнері полягає в тому, що маршрут проходить недалеко від берега, що дозволяє милуватися чудовими краєвидами. Якщо ви зупинили свій вибір на поромі , придбати квитки можна кількома способами.
Інструкція
1
Для мандрівників-туристів, мабуть, самим простим вибором буде покласти всі турботи на туристичну організацію, якій ви довіряєте. Фахівці компанії врахують всі необхідні формальності, а вам залишиться тільки насолоджуватися поїздкою.
2
Придбати квитки на пором можна також безпосередньо в касах судноплавних компаній, що організують рейси на поромах. Однак, цей спосіб підходить далеко не всім, тому такі каси розташовуються в містах, які є відправною точкою маршруту порома. І, відповідно, не завжди доступні для тих, хто планує почати подорож з віддалених населених пунктів.
3
Мабуть, найбільш простий спосіб купити квиток на пором, замовити його через Інтернет. Для цього вам спочатку необхідно знайти сайт, що пропонує напрямки, які вас цікавлять, і переконатися в його надійності. Потім розрахуйте вартість квитка. Як правило, на сайті є послуга он-лайн калькулятора, який видасть суму після введення пунктів відправлення та призначення, а також періоду подорожі і класу каюти. Якщо ж онлайн-калькулятор відсутня, запросите вартість за вказаною на сайті контактної інформації. Після того, як ви визначилися з вартістю, вам на електронну пошту вишлють рахунок для попередньої оплати та електронний квиток на пором. Сплатити рахунок ви можете також, не виходячи їх вдома, за допомогою кредитної картки або однієї з електронних платіжних систем. Якщо ж у вас немає можливості оплатити квиток через Інтернет, ви можете зробити це готівковими коштами в будь-якому відділенні банку. Після прибуття в порт вам залишиться тільки назвати прізвище і номер електронного квитка на пором. Поїздка на поромі - це зручний спосіб подорожі, як для туристів, так і для ділових людей, тому поєднує в собі комфорт, багатий вибір розваг і нові враження від відвіданих місць.